RX 570 oyuna girince siyah ekran

ElFerrari

Hectopat
Makaleler
1
Bilgisayarım da ara ara bir oyuna girince ekran kararıyor. Donanımlar çalışmaya devam ediyor, ana ekrana geldiğimde görüntü tekrar geliyor. Bilgisayara reset atmadan da çözülmüyor bu sorun. Driverları güncelledim ama hâlâ devam ediyor, yardımcı olunabilirse sevinirim.

Bilgisayarım da ara ara bir oyuna girince ekran kararıyor. Donanımlar çalışmaya devam ediyor, ana ekrana geldiğimde görüntü tekrar geliyor. Bilgisayara reset atmadan da çözülmüyor bu sorun. Driverları güncelledim ama hâlâ devam ediyor, yardımcı olunabilirse sevinirim.
Driverları sakın bana Driver Booster 5 vb. bir uygulamayla güncelledim deme :D

Eğer bu tür programlarla güncellediyse yeni PC alması lazım. Ben güncelledim şimdi de ekran kartım pert bir şekilde bilgisayar oyunu oynuyorum.
Maalesef yanlış bilgi hocam. Ekran kartı Driverını DDU gibi bir uygulamayla kalıntısız silip güncel driverı yükleyerek sıkıntısız olarak kullanabiliyorsunuz.

Maalesef yanlış bilgi hocam. Ekran kartı Driver'ını DDU gibi bir uygulamayla kalıntısız silip güncel Driver'ı yükleyerek sıkıntısız olarak kullanabiliyorsunuz.

Hayır. Driver Booster benim ekran kartıma öyle bir sürücü yüklemiş ki ekran kartımı değiştirdim. Şimdi de değiştirdiğim ekran kartına su döküldü. Ne kadar bahtsızım!

Hayır. Driver Booster benim ekran kartıma öyle bir sürücü yüklemiş ki ekran kartımı değiştirdim. Şimdi de değiştirdiğim ekran kartına su döküldü. Ne kadar bahtsızım!
Driver Booster onu yapması imkansız eminim ki DDU uygulamasını denememişsiniz bende görüntüde yırtılmalar oluyordu siz büyük ihtimalle yanlış driverın üzerine doğrusunu yüklemeye çalıştınız fakat çalışmadı...

Geri
Yukarı