CS:GO oyunbozanlık banları

Nasıl yani ben anlamadım. CS:GO'da kendi takım arkadaşını vurmak açık mı? CS 1.6'da bu hep daima kapalıdır? Atıyorum bir bomba atsan bundan kendi takım arkadaşının etkilenme ihtimali yüksek değil mi?

Ayrıca ben de yeni başlayacağım. Ama ortalama 250 TL verip Prime alacağım. Böyle saçma banlar yemem değil mi?
Evet, takım arkadaşına vurabiliyorsun. Hatta molotof atınca takım arkadaşın içinde "bile bile" girip ölse bile ceza yiyebiliyorsun. Bu yüzden güven faktörü önemli. Yani affedersiniz biraz ağızımı bozacağım ama şeref yoksunu kişilere denk gelmediğin sürece ban yemezsin. Ayrıca şu Övgü Botu muhabbeti tamamen gereksiz bir muhabbet. Güven faktörü falan arttırmıyor. Eğer Rekabetçi gireceksen bildiğin, yakın arkadaşlarınla gir.

Nasıl yani ben anlamadım. CS:GO'da kendi takım arkadaşını vurmak açık mı? CS 1.6'da bu hep daima kapalıdır? Atıyorum bir bomba atsan bundan kendi takım arkadaşının etkilenme ihtimali yüksek değil mi?

Ayrıca ben de yeni başlayacağım. Ama ortalama 250 TL verip Prime alacağım. Böyle saçma banlar yemem değil mi?
Maç başında takım arkadaşını öldürürsen belirli sürelerde ban yersin. Maç esasında çok fazla vurursan yine ban yersin.

Evet, takım arkadaşına vurabiliyorsun. Hatta molotof atınca takım arkadaşın içinde "bile bile" girip ölse bile ceza yiyebiliyorsun. Bu yüzden güven faktörü önemli. Yani affedersiniz biraz ağızımı bozacağım ama şeref yoksunu kişilere denk gelmediğin sürece ban yemezsin. Ayrıca şu Övgü Botu muhabbeti tamamen gereksiz bir muhabbet. Güven faktörü falan arttırmıyor. Eğer Rekabetçi gireceksen bildiğin, yakın arkadaşlarınla gir.
Hocam çok hevesliydim CS:GO başlayacağıma şimdi üzdü ya bu olay. Arkadaşım yok bunu oynayacak. İlk önce normal maçlar atmak hedefimdi, sonra 2-3 ay 3-4 ay alıştıktan sonra rekabetçi maçlara girecektim. CS 1.6'da çok iyi oynuyorum o yüzden burdada çok iyi oynayacağımı düşünüyordum. Ama kendi takım arkadaşını vurmak olayı çok ilginçmiş. Ben mesela CS 1.6'da Dust 2 oynarım hep. Bombayı rasgele dan dun atarım kendi takım arkadaşını vurmak kapalı olduğu için

AtakoHelikopteri, anladım hocam teşekkürler

Hocam çok hevesliydim CS:GO başlayacağıma şimdi üzdü ya bu olay. Arkadaşım yok bunu oynayacak. İlk önce normal maçlar atmak hedefimdi, sonra 2-3 ay 3-4 ay alıştıktan sonra rekabetçi maçlara girecektim. CS 1.6'da çok iyi oynuyorum o yüzden burdada çok iyi oynayacağımı düşünüyordum. Ama kendi takım arkadaşını vurmak olayı çok ilginçmiş. Ben mesela CS 1.6'da Dust 2 oynarım hep. Bombayı rasgele dan dun atarım kendi takım arkadaşını vurmak kapalı olduğu için
Hocam CS 1.6 ile CS:GO aimi bir değil. CS 1.6'da bende iyi oynuyorum ama iş CS:GO'ya geldimi benim el kol büzüşüyor. Yani vuramıyorum adamları. CS:GO daha detaylı ve stratejik gözlem isteyen bir oyun. Oyunu indirmeye üşenmeseydim sizinle rekabetçi girerdim.

CS 1.6'da adminler hile diye banlayıp duruyorlar. Ayrıca oynayan sayısı öyle çok fazla değil bu yüzden artık CS:GO başlamam lazım. CS oynamayı çok seviyorum

Bura.K ve AtakoHelikopteri hocam CS:GO'ya başlayınca ilk olarak ne yapmamı önerirsiniz. Rekabetçiye 3-5 ay sonra falan mı gireyim. Önce normal maçlar atayım ve hesap 3-5 aylık bir birazcık eski hesap olsun. Sonra öyle mi rekabetçilere gireyim?

Bu arada tamamdır kendi takım arkadaşını vurunca can gidiyormuş bu yüzden bunu asla yapmayacağım. CS 1.6'daki gibi dan dun bomba falan da atmayacağım

CS 1.6'da adminler hile diye banlayıp duruyorlar. Ayrıca oynayan sayısı öyle çok fazla değil bu yüzden artık CS:GO başlamam lazım. CS oynamayı çok seviyorum

Bura.K ve AtakoHelikopteri hocam CS:GO'ya başlayınca ilk olarak ne yapmamı önerirsiniz. Rekabetçiye 3-5 ay sonra falan mı gireyim. Önce normal maçlar atayım ve hesap 3-5 aylık bir birazcık eski hesap olsun. Sonra öyle mi rekabetçilere gireyim?

Bu arada tamamdır kendi takım arkadaşını vurunca can gidiyormuş bu yüzden bunu asla yapmayacağım. CS 1.6'daki gibi dan dun bomba falan da atmayacağım
Dostum takım arkadaşını vurma sadece rekabetçi modunda açık. Sadece o modda ban yiyorsun. Aynı zamanda rekabetçi maça girip, maç bitmeden çıkarsan da ban yiyorsun. İlk başlarda ölüm maçı veya basit eğlence modlarına girebilirsin. Ama aim konusunda kendine çok güvenme çünkü 1.6 ile kesinlikle aynı değil.

+ olarak ben 9 yıldır oynuyorum. 2 kere maçı terkettim, 2 veya 3 kere de takım arkadaşıma saldırdığım için atıldım, hepsinde de 30 dk ban yedim. Güven faktörüm hiçbir zaman düşmedi. Hile ve oyunbozanlık yapmadan oynarsan hiçbir sıkıntı yaşamazsın.

AtakoHelikopteri, anladım hocam teşekkürler
Türk 2 oynamayın troll gelmez (bence).

Arkadaşlar sanırım bu banın bi çaresi yok. Yaklaşık 5 gündür oynuyorum yeni bir hesapta full yeşil faktör madalyası +600 saati falan var(dı). Bugün tekrar 24 saat ban yedim. Son 20 maçımın 16 sı win. Çoğu maçta frag 1 benim. Ancak güven faktörü muhabbetiniz biraz bile düşse yediğiniz ilk raporda oyunbozanlık banı yiyorsunuz. Neden valve böyle bir sistem yapmış bilmiyorum. Eğer karşı takım hile olduğumdan şüphe ediyorsa beni overwatche koyun. Müfettişler izleyip karar versinler. Ya da arka planda başka bir uygulama çalıştırıyor muyum buna göre ban atın. Neden karşı takımdaki insanlar bana sinirleniyor diye ban yemek zorundayım? Rekabetçi bir oyunda sırf ban yememek için karşı takımdaki insanları vurmamam mı gerekli? Master eagle şu an rankım. Oynadığım rakipler de sanırım bu eloya sahip.

Hiçbirşey yapmama rağmen rankıma göre iyi oyandığım için sürekli report alıyorum ve cezam herseferinde katlanarak gidiyor en son çıldırdım ve 5 takım arkadaşı olarak oyuna girdim oyunu kazandık bi bakıyorum yine 4 gün ban yemişim ahahaha şaka gibi ya

Yeni konular

Geri
Yukarı