CS:GO oyunda bazı oyuncular takılarak oyun oynuyor

ozanfethiye

Femtopat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar CS:GO'da bazı oyuncular benim takım veya karşı takımdan bazı oyuncular basit eğlence modunda takılarak ilerliyorlar bende herhangi bir sıkıntı yok oyunu çok akıcı bir şekilde oynuyorum ama bazı oyuncular sanki lag varmış pingi yüksekmiş gibi görünüyor sizce bu nedendir? FPS değerim ortalama 250 300 civarı değişiyor karşıdaki oyuncuların internetinde mi bir sıkıntı var acaba sizlerde de böyle bir durum oluyor mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Rakibin internetinde bir sorun vardır eğer dediğin gibi seke seke ilerliyorsa 200-300ms'i olması lazım yada hile...

Rakibin internetinde bir sorun vardır eğer dediğin gibi seke seke ilerliyorsa 200-300Ms'i olması lazım ya da hile...

Skor tablosundan ping değerlerine bakıyorum 70 80 civarı valla anlayamadım.

bu olay her maçta oluyor nedense ne zaman girersem gireyim 4 5 kişide oluyor bu sorun ama botlarla alıştırma bölümüne girdiğimde hiçbir sorun yok.

Skor tablosundan ping değerlerine bakıyorum 70 80 civarı valla anlayamadım.

bu olay her maçta oluyor nedense ne zaman girersem gireyim 4 5 kişide oluyor bu sorun ama botlarla alıştırma bölümüne girdiğimde hiçbir sorun yok.
Botlarda zaten ping olmaz. Zaten Tab'daki değerlerde tam olarak gerçek değil. Ya hile ya fazla pingleri var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı