Çözüldü CS:GO oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Yasin011

Decapat
Daha fazla  
RAM
16 3200
Ekran kartı
RX 6600XT
Anakart
B460
İşlemci
İ5 11400F
Merhaba arkadaşlar, başlıktan da anlayacağınız gibi oyundan atma sorunu yaşıyorum. Diğer başlıklar çok eskidiğinden dolayı bu sayfayı açtım. Önceleri rekabetçi maçlarda "ESC" tuşuna basınca atıyordu şu anda neredeyse her oyun sonu / başı atıyor. Kısaca sorun, oyun atarken aynı zamanda donuyor. Dosyaları doğruladım Steam desteğe yazdım bir çare bulamadım arkadaşlar. Sistem Windows 10 deneme sürümü 11 geçsem düzelir mi böyle bir fikrimde var. Yardımlarınızı bekliyorum.

Çözüm
Dostum nedeni bulabildin mi ya aynısıda bende oluyor en başta dediğinin aynısı oluyor ESC rekabetçi sonu rekabetçi başı.

Buldum dostum DirectX seviyesindenmiş -nod3D9ex bu kod yazıyordu başlatma seçeneklerinde kaldırınca sorun çözüldü. Bu kod diye hatırlıyorum eğer yine varsa başlatma seçeneklerindeki kodları silip sadece -novid gibi temel olanları kullanmanı öneririm.
Hocam Windows 10'da kalın Windows 11 sıkıntılı biraz.
  1. Grafik ayarlarında “varsayılan” seçin bir de öyle deneyin
  2. Steam > userdata > 730 > local > cfg > video defaults > (not defteri ile açarak) “setting. MEM_LEVEL” değerini sıfır yapmayı deneyin
  3. Steamdan oyun dosyalarını kontrol ettirin.
  4. CS GO oyunundan çıkın bilgisayarı yeniden başlatın CSGO sağ tıklayın “uyumluluk modu ile çalıştırın”
  5. Antivirüs yazılımınızı devre dışı bırakın ve CSGO yönetici olarak çalıştırın
  6. Yukarıdaki adımları uygulayıp sonuç alamadıysanız oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyin.

"-Threads" kullanıyor musunuz başlatma seçeneğinde? Bende bu sebepten yaşanıyordu.

Evet şimdi deneyeceğim.

Hocam Windows 10'da kalın Windows 11 sıkıntılı biraz.
  1. Grafik ayarlarında “varsayılan” seçin bir de öyle deneyin.
  2. Steam > userdata > 730 > local > CFG > video defaults > (not defteri ile açarak) “setting. Mem_level” değerini sıfır yapmayı deneyin.
  3. Steam'den oyun dosyalarını kontrol ettirin.
  4. CS:GO oyunundan çıkın bilgisayarı yeniden başlatın CS:GO sağ tıklayın “uyumluluk modu ile çalıştırın”
  5. Antivirüs yazılımınızı devre dışı bırakın ve CS:GO yönetici olarak çalıştırın.
  6. Yukarıdaki adımları uygulayıp sonuç alamadıysanız oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyin.

Dostum hepsini yaptım fakat hâlâ aynı.

"-Threads" kullanıyor musunuz başlatma seçeneğinde? Bende bu sebepten yaşanıyordu.

Üstekki yöntemide denedim sonuç aynı hocam.

Son düzenleme:
Dostum nedeni bulabildin mi ya aynısıda bende oluyor en başta dediğinin aynısı oluyor ESC rekabetçi sonu rekabetçi başı.

Buldum dostum DirectX seviyesindenmiş -nod3D9ex bu kod yazıyordu başlatma seçeneklerinde kaldırınca sorun çözüldü. Bu kod diye hatırlıyorum eğer yine varsa başlatma seçeneklerindeki kodları silip sadece -novid gibi temel olanları kullanmanı öneririm.

Çözüm
dostum sildik ama yine oyundan atıyor senin problem çözüldümü bi açıklarmısın?

DirectX seviyesinden olduğunu düşünüyorum dostum.
-freq 240 +fps_max 0 -novid -nojoy +mat_queue_mode 2 -d3d9ex +cl_forcepreload 1 -high -threads 6
Bu benim başlatma seçeneklerim bunları kendine göre ayarlayıp yeniden dener misin?

1691843305059.png

hocam d3d9ex den olabilir ben disable d3dex yapınca atma düzelmişti

Yeni konular

Geri
Yukarı