CS:GO oyundan atma sorunu

mehmet emin gdk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugune kadar CS:GO'yu çok rahat bir şekilde oynayabiliyordum fakat bugun güncelleme yapmam gerektiği için oyunu güncelledim oyuna girdim birkaç dakika sonra oyun kendi kendiliğine kapanıyor. Lütfen yardımcı olur musunuz ?

Sistem özelliklerim;

• Windows 8.1 (64bit)
  • 4 GB RAM
  • İntel i5 işlemci
  • AMD Readeon HD 7600M series ve İntel HD Graphics 4000 ekran kartları (ikisi de güncel)

Özellikleri belki lazım olur diye verdim dediğim gibi bundan once sorun yoktu sadece bu guncelleme ile sorun oluştu. Yardımcı olursanız sevinirim.

AMD Ekran kartları ile ilgili bir problem var. Valve'nin eli kulağındadır. Muhtemelen bu gece küçük bir patch ile yüzümüzü güldürecektir :)

Bugün gelen güncelleme bende 1.6 GB gözüküyor arkadaşlar ben oynamıyorum uzun zamandır ama sizde de öyle mi?
Evet. Yeni bir güncelleme geldi yeni bir operasyon ve haritalar ile nuke değişti, Türkiye temalı bir map geldi :D Ayrıca sizin sorununuza gelirsek redditte anti allasing kapalı ve en düşük ayarlarda çökmediği söyleniyor benim de kartım amd nispeten eski bir kart HD 4650 fakat bir sorunla karşılaşmadım ayarlar düşük olduğundandır :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı