CS:GO oyundan atma sorunu

MrRenX

Centipat
Öncelikle merhaba, bugün CS:GO'ya 70 MB'lık bir güncelleme geldi bilgisayarıma. Oyuna giriyorum basit eğlenceye girdiğimde 5-10 dk sonra atıyor. Oyun dosyalarını doğruladım, PC'yi kapatıp açtım modemi kapatıp açtım ama olmuyor. Ne yapmam lazım? Yardımcı olursanız sevinirim.
İşletim sistemi 64 Bit bu arada.
Sistemim;

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    14,5 KB · Görüntüleme: 61
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    11,7 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyundan atıyor derken ? Oyun kendiliğinden kapanıyor mu yoksa serverden mi atıyor biraz ayrıntı paylaşabilir misiniz ?

Bugün neredeyse herkeste yaşanan bir sorun server pure hatası gibi birşey galiba. Tamam diyince Steamden internet bağlantısı açıyor. Ben sorunu dosyaları bütünleyerek çözdüm fakat sizde işe yaramamış. Birkaç saate yeni bir güncellemeyle düzelir. Sorun sadece sizde yaşanmıyor. Endişlenemeyin

Arkadaşlar ,
Bende de aynı sorun olmuştu yapmanız gerekenler sırasıyla ,
1. Ekran kartı driver güncellemesi yapmak, eğer varsa tabii ki
2. Oyunun dosyalarının bütünlüğünü doğrulama

Oyun dosyalarını doğrulama aşağıdaki ekrandan yapılabilir. Buraya girmek için de Steam içinde kendi kütüphanenizde oyunun üzerine sağ klik yaparak Özellikler kısmına girerek Yerel Dosyalar bölümüne geçiyorsunuz.

1602974408069.png

Bugün neredeyse herkeste yaşanan bir sorun server Pure hatası gibi bir şey galiba. Tamam deyince Steam'den internet bağlantısı açıyor. Ben sorunu dosyaları bütünleyerek çözdüm fakat sizde işe yaramamış. Birkaç saate yeni bir güncellemeyle düzelir. Sorun sadece sizde yaşanmıyor. Endişlenemeyin.

Oyun dosyalarını nasıl güncellerim?

Yeni konular

Geri
Yukarı