CS:GO Oyundan Atma Sorunu

Cemal Gürsel

Hectopat
CS:GO oynarken sürekli hata vermeden oyundan atıyor. Bazen TAB'a bastığımda atıyor. Rank düştüm ve ceza aldım. Sizce sorunun sebebi ne?

2 el LOL attım ondan sonra oyundan atmadı.
Steam dosyalarını doğruladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı driver'ını güncellemeyi denermisin? Ayrıca anakartının sitesinden chipset ve ses sürücüsünü güncelle. Aynısını yaşıyordum böyle kurtuldum. Olmazsa yazarsın.

"2 el LOL attım ondan sonra oyundan atmadı. "
Moderatör arkadaşlar yanlış anlaşılabilecek bir düzenleme yapmışlar sanırım. Sorunum devam ediyor. Demek istediğim CS:GO'dan sonra LOL oynadım LOL'de oyundan atmadı. Başka oyunlarda da atmadı.

Aynı sorunu Windows 8.1 geçtikten sonra bende yaşamaya başladım dostum. Çözersen banada öğret lütfen.
Bilgilendiririm.
Ekran kartı driver'ını güncellemeyi denermisin? Ayrıca anakartının sitesinden chipset ve ses sürücüsünü güncelle. Aynısını yaşıyordum böyle kurtuldum. Olmazsa yazarsın.
Bendeki ekran kartı driveri en güncel olanı zaten. Chipset ve ses sürücülerini güncellemeyi deneyeceğim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı