Çözüldü CS:GO oyunu açınca ekran bulanıklaşıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alyhisa

Hectopat
Makaleler
2
1920x1080 çözünürlükte olan bir dizüstü bilgisayarım var. Arada oluyor. PC'yi kapatıp açmak zorunda kalıyorum sadece 1920x1080 çözünürlüğe alınca (oyun içinde) ekran normal haline geliyor. 4:3 aldiğimda ekran aşırı bulanıklaşıyor. Var mı yardımı olan?

Normaldir bulanıklaşması uzakta adamı görmeyebilirsin bulanıklık yüzünden ama oyunun tamamı bulanıksa belki monitörle alakalıdır.

Yok hocam, dediğiniz gibi değil Steam'e geliyorum, oynaya basıyorum sonra 2 saniye sonra ekran tamamen bulanıklaşıyor CS:GO gelince, ayarlardan çözünürlüğü 1920x1080'e çekince sadece eski normal haline geliyor 4:3 oynanılmaz bir hale geliyor monitör 1920x1080 olduğu için böyle olduğunu düşünüyorum. 1920x1080 oynamak istemiyorum.

1920x1080 çözünürlükte olan bir dizüstü bilgisayarım var. Arada oluyor. PC'yi kapatıp açmak zorunda kalıyorum sadece 1920x1080 çözünürlüğe alınca (oyun içinde) ekran normal haline geliyor. 4:3 aldiğimda ekran aşırı bulanıklaşıyor. Var mı yardımı olan?
1080P'den herhangi bir 4:3 çözünürlüğüne geçince bulanıklaşma hissiyatı normaldir.

Benim sistemim kötü diye 4:3 1024x768 kullanıyorum ilk başta bana iğrenç rezil geliyordu 1haftada alıştım artık 16:9 yapınca çok kaliteli geliyor rahatsız oluyorum bu 4:3 ayarında normaldir sende birkaç güne alışırsın alıştıktan sonra bırakamayacaksın. Ama uzaktaki rakipleri scoopsuz bir silahla vurmak biraz sorun ama scoop açınca 16:9dan daha rahat vuruluyor emin olabilirsin.

Hocam çok kolay bir çözümü var. CS:GO ayarlarını aç tam ekran ı penceresiz pencere yap ve sorun çözüldü :)

Yeni konular

Geri
Yukarı