Steam CS:GO Paris 2023 kapsülü stoklanmalı mı?

Mouz takım ismi takımların stickerları olur aynı şekilde oyuncularında stickerları olur v$m dediğimiz oyuncu. V$m holo bu stickerın daha güzel gösteren hali denilebilir yani sticker bir farkı yok. Mouz da bir sticker bunun da holosu ve Gold'u var tabii bunlar biraz tuzlu bir de normal olanı var şu anda pazardan 3,25 TL civarlarına alabilirsiniz ileride 15 16 sayılarına varıcağını düşünüyorum.

Sadece kapsülde alabilirsin tabii o sana kalmış bir tercih.
Bu arada hocam sayı olarak en az olan Şampiyon İmza kapsülleri. Nasıl yapayım şimdi ne dersiniz? Bana aradaki 1000 2000 fark için imza kapsülü alıp riske girmeye değmez gibi geliyor.

Bu arada hocam sayı olarak en az olan şampiyon imza kapsülleri. Nasıl yapayım şimdi ne dersiniz? Bana aradaki 1000 2000 fark için imza kapsülü alıp riske girmeye değmez gibi geliyor.

İmza kapsülleri risk değil hangi imza kapsülünü aldığına bağlı sen normal takım kapsülü alırsın ama bir bakarsın imza kapsülleri uçmuş kimse garanti veremez o yüzden hepsinden eşit oranda almak daha mantıklı. Ama mücadeleciler imza kapsülü bir tık daha fazla alınabilir.

İmza kapsülleri risk değil hangi imza kapsülünü aldığına bağlı sen normal takım kapsülü alırsın ama bir bakarsın imza kapsülleri uçmuş kimse garanti veremez o yüzden hepsinden eşit oranda almak daha mantıklı. Ama mücadeleciler imza kapsülü bir tık daha fazla alınabilir.
Ben daha çok tek birine yatırmak istiyorum riskli olur mu? Tüm yumurtaları bir sepete koyma derler ama sayılara bakarsak zarar etmem olası değil gibi. Asıl soru en çok hangisi kar ettirecek? Orasından pek emin değilim. Şampiyon imzaları bir tane zaten sanırsam. Ana menüde en sağda satılıyor. En az ondan alınmış. Siz ne yapardınız?

Ben daha çok tek birine yatırmak istiyorum riskli olur mu? Tüm yumurtaları bir sepete koyma derler ama sayılara bakarsak zarar etmem olası değil gibi. Asıl soru en çok hangisi kar ettirecek? Orasından pek emin değilim. Şampiyon imzaları bir tane zaten sanırsam. Ana menüde en sağda satılıyor. En az ondan alınmış. Siz ne yapardınız?

Hayır o en sağda gördüğünü boş ver direkt, belki en az kar yaptıracak olan odur. Senin yapıcağın o menüde mesela mücadelecilere tıkladığında yanında bir tane daha kapsül olacak mücadeleciler imza kapsülü diye aynısı diğerleri içinde geçerli. Bence en sağdaki kapsülü unutun zaten, diğerlerine odaklanın derim

Hayır o en sağda gördüğünü boş ver direkt, belki en az kar yaptıracak olan odur. Senin yapıcağın o menüde mesela mücadelecilere tıkladığında yanında bir tane daha kapsül olacak mücadeleciler imza kapsülü diye aynısı diğerleri içinde geçerli. Bence en sağdaki kapsülü unutun zaten, diğerlerine odaklanın derim
Anladım da neden öyle dediniz hocam? Sayıca en az olan en sağdaki. Benim de kafamı o karıştırıyor zaten.

Her zaman en az yükselişi yapan o kapsüller çünkü.
Anladım hocam sağolun. O zaman mücadeleciler mi diyorsunuz?

Kapsüllerin ne kadar stoklandığından haberin var mı kankam?
İstediği kadar stoklansın dostum. İllaha değer kazanacak. Birdaha düşmeyecekler çünkü. Ve skin gibi elden ele de dolaşmıyorlar. Yok oluyorlar direkt.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı