CS:GO Parti Üyesi Yasaklandı Uyarısı

Ban yemezsin, ama CSGO tam bırakılmalık bir oyun. Serverlar rezalet, içi hile dolu. 3 aydır Valorant oynuyorum bu gün ilk defa CS girme istegim geldi. Normal rankim LEM'di silinmiş. Yoldaş rankim duruyordu Supreme. Bende girmisken zaten çok kanser olmak istemiyorum yoldaş gireyim dedim. 3 aydır oyun açmıyorum. İlk oyun girdim benim takimimda hile var. Karşıda da bir tane var. Neyse berabere bitti. Bir tane daha girdim yoldaş. Gene benim takımında ve karşıda 2 tane hile var. Yani CS'nin çivisi çıkmış. Oynanmaz daha.
Uzun süre oynamadığınızda trust factor düşer. Hileci olma ihtimali yüksek kişilerle eşleşmiş olmanız çok normal. Oyuna boş çamur atmayın.
Yeni güncelleme ile anti-cheat gelecekmiş öyle bir şey duydum. Ve CS'yi bırakmak imkansız benim açımdan çünkü sigara gibi bağımlılık yapıyor her ne kadar hilesi olursa olsun ben bırakamıyorum.
Siz hile kullanmayın, bir şey olmaz. Tanımadığınız kişilerle mümkünse birlikte rekabetçi girmeyin. Anti-cheat ile ilgili haberleri de çok duyar oldum, bir etkisi olduğunu da sanmıyorum. Trust Factor' un yüksek olduğu sürece hilelerden kormana gerek yok.

Son düzenleme:
Ben 3500 saatin ardından bıraktım. Kaç saatin var? Ciddi ciddi bağımlılık yapıyor bu arada. Valorant gibi altarnatif çıkmasa daha kanserliyordum Allah bilir. Ama nefret ederek oynuyordum gene de oynuyordum.

Bende o kadar saat yok malum işler ve okul olduğu için şu an 766 saat bulunmakta. Zaten yeni başladım sayılır 4.seneye giriyorum.

Bende o kadar saat yok malum işler ve okul olduğu için şu an 766 saat bulunmakta. Zaten yeni başladım sayılır 4.seneye giriyorum.
2015 de başladım. 2020 Nisan bıraktım. Bende de aynı iş okul falan ama işte oldu o kadar saat. Depresif bir dönemimde çok oynadim. Bana tek zevk veren şey CS'di o zamanlar.
@kt2 cidden komik oyuna çamur atmayın demek. Oyunun nasil bir çöp çukuru olduğunu herkes biliyor az araştırırsan sende görürsün. 3500 saatim var diyorum sen yok trust factor o bu diyorsun. Senden daha iyi biliyorum bu işleri. Ayrıca kendim deneyerek baktım oyuna uzun süre girmeyince güvenlik faktörü yükseliyor. Seni rapor eden vs olmadığı için. Oyun hile dolu. Valve anti cheat değilde yazılımın adı valve anti trash olmalı. Hiçbir işe yaramiyor. EAC, Vanguard, bunun tipi programlar HWİD ban atıyor. Hileciler bir daha o bilgisayar ile oyuna giremiyor. Ama Valve neden bunu yapsin ki ? Orda hilecilerden para kazanmak varken.

2015 de başladım. 2020 Nisan bıraktım. Bende de aynı iş okul falan ama işte oldu o kadar saat. Depresif bir dönemimde çok oynadim. Bana tek zevk veren şey CS'di o zamanlar.
@kt2 cidden komik oyuna çamur atmayın demek. Oyunun nasil bir çöp çukuru olduğunu herkes biliyor az araştırırsan sende görürsün. 3500 saatim var diyorum sen yok trust factor o bu diyorsun. Senden daha iyi biliyorum bu işleri. Ayrıca kendim deneyerek baktım oyuna uzun süre girmeyince güvenlik faktörü yükseliyor. Seni rapor eden vs olmadığı için. Oyun hile dolu. Valve anti cheat değilde yazılımın adı valve anti trash olmalı. Hiçbir işe yaramiyor. EAC, Vanguard, bunun tipi programlar HWİD ban atıyor. Hileciler bir daha o bilgisayar ile oyuna giremiyor. Ama Valve neden bunu yapsin ki ? Orda hilecilerden para kazanmak varken.
Anlaşıldı sen oyuna kızgınsın. Trust Factor oynamadığında yükselmez, böyle bir saçmalık yok. Oynamadığın sürede oyun satın aldıysan, pazarı kullandıysan belki yükselebilir.

VAC konusuna gelirsek: Valve sistemi güncel tutmak için ellerinden geleni yapıyor. Neden her hileciyi banlayamadıklarının bir sebebi var: haksız yere ban atmamaya çalışıyorlar, çünkü VAC ban sadece CS:GO' yu etkilemiyor. Yanlış ban olayı olmaması için hızlı tespit edip oyuncuyu banlayamıyor (eğer veritabanında hile yazılımı yoksa tabii).

HWID bad kadar efektif bir ban sistemi var zaten VAC'in. Pazarı kullanamıyorsunuz, hiçbir oyundaki Valve sunucularına bağlanamıyorsunuz ve dahası. Ancak yeni bir hesap açıp tüm oyunlarınızı tekrar aldığınızda devam edebiliyorsunuz, ki bu da Valve'a yarar ve hileciyi olabildiğince caydırır.

Tarafsız elestirirsek, benim param var diyelim. 10 20 tane CS alabiliyorum. Hilenin de parasını verdim aldım varsayalım. Bu durumda sence HWID ban mi daha etkili olur VAC mi ? Diyorum ki valve o kadar açgözlü ki hilecilerden para kazanmak için bu sistemi kullanmıyor. Ama sen savunuyorsun. Hileci ban yiyor tak yeni hesap açıyor hilesine devam ediyor. HWID ise bunun gibi bir duruma asla izin vermiyor. Ayrıca bilmeden konuşan da sizsiniz. Trust factor oyunda yaptığın eylemlere göre düşen bir olay. Kısaca ne kadar rapor yersen o kadar düşer. Veya ne kadar toxic olursan o kadar düşer. Ve adamlar kendileri açıkladı. "eğer oyun akışını bozan bir şeyler yapmıyorsanız ve rapor yemiyorsaniz güven faktorunuz zamanla yükselir" diye. HellianTV'nin bunun ile ilgili bir videosu var. Orda kendisi de dile getiriyor. 1 2 hafta oynamayinca trust factorun sifirlandigini. Övgü botlari anında yükseltiyor o ayrı mesele. Hatta yukselmezse support ile iletişime geçin düzeltiriz dediler zamanında. Kısaca oyuna girmediğim zaman oyuna hiçbir etkim olmayacağından güvenlik faktorum düşmesi imkansiz tam tersine faktörüm yükseliyor. ayrıca pazar ile asıl bir ilgisi yok ekleyeyim. Zamanında denedim ve gördüm. VAC gördüğüm en kötü hile karşıtı yazılımlardan birisidir. Çok basit hilelerde anca çalışıyor. Adamlar oyuna istediği gibi dll injectliyor ama VAC uyuyor altta haberi yok olandan bitenden. Gördüklerimi görsen sende öyle düşünürdün. Adamlar Mevlana vs atıyor karşı karşıya ama banlanmiyorlar. Bildiğin devam ediyorlar oyunu oynamaya. Sistem o kadar kötü. Bu arada oyuna zaten kızgınım öyle olmamda lazım. 3 oyun üst üste gidiyorsam ve üç oyunda bana hile geliyorsa o oyun kötüdür. 3500 saati olan ben bunu söylüyorum.

Son düzenleme:
CS:GO'ya girdim. Böyle bir uyarı aldım: "Son zamanlarda rekabetçi partilerinde bulunan bir ya da birden fazla üye hile yaptığı için suçlu bulundu ve resmi CS:GO sunucularından kalıcı olarak yasaklandı. Tüm arkadaşları, sen de dahil, cezalandırıldı. CS:GO profil rütben, rekabetçi galibiyetlerin ve yetenek grubun düzeltildi "

Rankım nova 1 Yeni rank atladım.arkadaşlarım gözükmüyor.Steam ekranım sipsıyah hiçbirşey yapamıyorum Anlamadım sistemi.

Yeni konular

Geri
Yukarı