CS:GO Parti Üyesi Yasaklandı Uyarısı

m47

Kilopat
CS:GO'ya girdim. Böyle bir uyarı aldım: "Son zamanlarda rekabetçi partilerinde bulunan bir ya da birden fazla üye hile yaptığı için suçlu bulundu ve resmi CS:GO sunucularından kalıcı olarak yasaklandı. Tüm arkadaşları, sen de dahil, cezalandırıldı. CS:GO profil rütben, rekabetçi galibiyetlerin ve yetenek grubun düzeltildi "

Rankım çift keleş ve hala çift keleş. Yeni rank atladım, geçmişe baktım hala Win'ler gözüküyor ve rankım silinmedi ama yazıda silindi yazıyor. Anlamadım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptığın maçların birinde takım arkadaşın hile kullanmış ve banlanmış. Maç silinmiş yani Win sayılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO'ya girdim. Böyle bir uyarı aldım: "Son zamanlarda rekabetçi partilerinde bulunan bir ya da birden fazla üye hile yaptığı için suçlu bulundu ve resmi CS:GO sunucularından kalıcı olarak yasaklandı. Tüm arkadaşları, sen de dahil, cezalandırıldı. CS:GO profil rütben, rekabetçi galibiyetlerin ve yetenek grubun düzeltildi "

Rankım çift keleş ve hala çift keleş. Yeni rank atladım, geçmişe baktım hala Win'ler gözüküyor ve rankım silinmedi ama yazıda silindi yazıyor. Anlamadım?
Önceden girdiğin bir maçta pre ban yemiş. Sonuç olarak elo puanı kaybetmişsin fakat o arkadaşla oynarken rank atlamadığın için rankın etkilenmemiş. Dalgana bak oynamaya devam et kiminle oynadığına dikkat et.

Ban yer miyim bu durum tekrarlanırsa böyle bir şey başıma hiç gelmedi oyundan tanışmıştım sözde "global"miş meğerse hileymiş 2 3 maç girdik rank atlamadım eğer atlasaydım bende mi ban yicektim onun arkadaşıyım diye?

Yok, size karşı takımın infosunu verip siz de Wall Hack gibi vurursanız ve sizi raporlarlarsa Overwatch'a düşerseniz anca öyle ban yersiniz. Onun dışında hiçbir sorun olmaz. Takımda hile sayesinde rütbe atlasanız en fazla rütbe düşersiniz hileci ban yiyince. Yoksa siz banlanmazsınız.

Ban yemezsin, ama CSGO tam bırakılmalık bir oyun. Serverlar rezalet, içi hile dolu. 3 aydır Valorant oynuyorum bu gün ilk defa CS girme istegim geldi. Normal rankim LEM'di silinmiş. Yoldaş rankim duruyordu Supreme. Bende girmisken zaten çok kanser olmak istemiyorum yoldaş gireyim dedim. 3 aydır oyun açmıyorum. İlk oyun girdim benim takimimda hile var. Karşıda da bir tane var. Neyse berabere bitti. Bir tane daha girdim yoldaş. Gene benim takımında ve karşıda 2 tane hile var. Yani CS'nin çivisi çıkmış. Oynanmaz daha.

Ban yemezsin, ama CS:GO tam bırakılmalık bir oyun. Serverlar rezalet, içi hile dolu. 3 aydır Valorant oynuyorum bu gün ilk defa CS girme istegim geldi. Normal rankim Lem'di silinmiş. Yoldaş rankim duruyordu supreme. Bende girmisken zaten çok kanser olmak istemiyorum yoldaş gireyim dedim. 3 aydır oyun açmıyorum. İlk oyun girdim benim takimimda hile var. Karşıda da bir tane var. Neyse berabere bitti. Bir tane daha girdim yoldaş. Gene benim takımında ve karşıda 2 tane hile var. Yani CS'nin çivisi çıkmış. Oynanmaz daha.

Yeni güncelleme ile anti-cheat gelecekmiş öyle bir şey duydum. Ve CS'yi bırakmak imkansız benim açımdan çünkü sigara gibi bağımlılık yapıyor her ne kadar hilesi olursa olsun ben bırakamıyorum.

Ben 3500 saatin ardından bıraktım. Kaç saatin var ? Ciddi ciddi bağımlılık yapıyor bu arada. Valorant gibi altarnatif çıkmasa daha kanserliyordum Allah bilir. Ama nefret ederek oynuyordum gene de oynuyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı