CS:GO pazar açma

Valve nin oyunu CSGO tam saçmalamaya başladı.
hafif makinalı silahlarla 20 düşman öldür diye görev çıktı , iki kez 20 düşmandan fazla öldürdüm 2 yıldız gelmesi gerekiyordu ama görevlere baktım, hafif makinalı silahlarla 20 düşman öldür görevi kaybolmuş.

42 TL para yatırman gerekiyor + oyun alman gerekiyor aldığın bu oyun hediye olmayacak ve iade etmemen gerekiyor + Steam Guard aktif etmen gerekiyor aynı zamanda mobilden de aktif etmen gerekiyor + son olarak 15 gün beklemen gerekiyor, iyi eğlenceler.

cevap için teşekkür ederim. en az kaç liralık oyun almam gerekiyor bu konuda bir bilginiz var mı ? diğer arkadaşlar sadece para bakiyede kalsa yeterli diyor

Cevap için teşekkür ederim. En az kaç liralık oyun almam gerekiyor bu konuda bir bilginiz var mı? Diğer arkadaşlar sadece para bakiyede kalsa yeterli diyor.

Rica ederim ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu. Aldığın oyunun fiyatı fark etmiyor 1 liralık bile alsan olur telefona Steam yüklemen lazım onu sakın silme kalsın hep o.

Paranın bakiyede kalması yeterli, oyun almak lazım değil.
Bir de mobilden Steam Guard aktif edilmesi gerekli değil, e-posta yoluyla aktif edilse yeterli. Yanlış bilgi vermeyiniz. Bana inanmıyorsanız Steam'in resmi sitesindeki yazılanlara bakınız.
1617911549428.png

1617911601053.png

Eki Görüntüle 964797

Arkadaşlar gördüğünüz gibi pazar sayfasına tıkladığım zaman bu sayfa çıkıyor. Hesap yeni Steam Guard'ı kurdum. 15 gün bekledikten sonra pazar açılır mı? Yoksa başka yapmam gereken bir şey var mı?

Telefondan guard kurmanız lazım. Telefondaki Steam'den.

Arkadaşlar Steam Guard'ı dediğim gibi kurdum birazdan 5 dolar karşılığı 50 TL yatıracağım ama genel sorun devam ediyor. Görev yaptığım zaman yıldız vermiyor ya da yaptığım görev ortadan kayboluyor başka görev yerine geliyor bir şey anlamadım bu işten.
Bu arada Seçkin Kırık Diş operasyon bileti 123 TL olmuş. 🤨 ben önceki hesapta 108 liraya almıştım
Arkadaşlar bir sorum daha olacak , bir forumda aynı telefon numarası ve E-posta adresi ile istediğin kadar hesap açabiliyorsun dedi. Mesela Steam Guardı anroid telefona kurduğun zaman bir hesaptan diğerine geçtiğin zaman sorun olmuyor mu ? Benim bildiğim Steam güvenliğe çok önem veren bir Şirket. O arkadaşın dediği doğru mu ? ve diğer bir soru (yukarıda arkadaş açıklamış ama tam emin olmak istiyorum) Steam Guard kurmadan sadece E-posta adresi doğrulayarak pazarda sorunsuz alış-veriş-takas-hediye gönderme filan yapılabiliniyor mu ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı