CS:GO performans arttırma ayarları

merterden19

Kilopat
Daha fazla  
CS:GO'daki performansı arttırmak için birkaç ayar buldum.
CS:GO FPS ARTTIRMA :: Counter Strike:Global Offensive Türkiye
Bu linkte ayarlar mevcut. Ben ilk 9 maddesini uyguladım ve kullanmaktayım. FPS artışı olmakla beraber bilgisayarımın açılış süresi de bi hayli arttı.
10-20 FPS aralığında bir artış sağladı ve ek olarak bilgisayarımın açılış-kapanış ve yanıt verme süresi de baya azaldı.
Ama asıl sorum bu ayarlar bilgisayara bir zarar verir mi?

Kardeşim, arkadaşım bunu yaptı, ağ ve ses driverları silindi. Ne sistem geri yükleme ne de sıfırlama çalışmadı. Kısacası her şey sistemine bağlı. Sistemden 2-3 ayar değiştirince 10-20 fps fazla alsan ne yazar ?

Kardeşim, arkadaşım bunu yaptı, ağ ve ses driverları silindi. Ne sistem geri yükleme ne de sıfırlama çalışmadı. Kısacası her şey sistemine bağlı. Sistemden 2-3 ayar değiştirince 10-20 fps fazla alsan ne yazar ?
Dostum bende hiçbir driver silinmedi o yandan bi sıkıntı olmadıda benim korkum sistem güvenliği tehlikeye girer mi?

Dostum bende hiçbir driver silinmedi o yandan bi sıkıntı olmadıda benim korkum sistem güvenliği tehlikeye girer mi?

Hayatımda gördüğüm en saçma şeylerden birinin linkini verdin. İnanmıyorum, çoğu yorum yalan bence. 30 FPS'den 200FPS'ye çıkmış bu ne kardeş :D Yada böyle bir şey var ben cahil kaldım. Sistem güvenliğine gelirsek maalesef bilgim yok ve ben genelde bilmediğim şeylerden uzak dururum konu PC olunca, bilirsin ne olursa meraktan... :)

Hayatımda gördüğüm en saçma şeylerden birinin linkini verdin. İnanmıyorum, çoğu yorum yalan bence. 30 FPS'den 200FPS'ye çıkmış bu ne kardeş :D Yada böyle bir şey var ben cahil kaldım. Sistem güvenliğine gelirsek maalesef bilgim yok ve ben genelde bilmediğim şeylerden uzak dururum konu PC olunca, bilirsin ne olursa meraktan... :)
:D evet banada o yorumlar aşırı saçma geldi ama denemekten zarar gelmez düşüncesiyle denedim ve fps artışı sağladım dedikleri kadar fazla olmasada 10-20 aralığında artış var :D

O 10-20 artış ilk başlarda dediği windows performansını önceliğe çıkar ayarı var onları yapınca oluyor. Zaten tüm oyunlar için geçerli o seçimler. Hatta biz dükkanda format sonrası onları da seçiyoruz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı