CS:GO performansım düştü

Bazı zamanlar, sadece sizin için doğru zaman olmayabilir. L.E.M. liginde olduğum zamanlar, smurf hesapta, 2-3 gün boyunca arkadaşlarla nova maçında adam vuramadığım olmuştu, ondan birkaç gün sonra ise birkaç günde Suprem'e çıkacak kadar iyi oynadım. Belki gününüzde değilsinizdir, ya da haftanızda. @cantus

CS:GO iyice zıvanadan çıktı iddaalı oyuncular artık Revios ile daha rekabetçi oyun oynamaya başladı.

Ben göğüse bile aim alamıyordum. Ölüm maçı girerek aimimi biraz da olsa geliştirdim. Size de faydası dokunur belki..
Normalde ölüm macı gırınce 40/20 falan gidiyorum ama bu gunlerde 20/50 giidiyorum cok rahat vuracagım adamı kacırıyorum nova macına gırdım 10 vurdum 10 şaka gibi.
Bazı zamanlar, sadece sizin için doğru zaman olmayabilir. L.E.M. liginde olduğum zamanlar, smurf hesapta, 2-3 gün boyunca arkadaşlarla nova maçında adam vuramadığım olmuştu, ondan birkaç gün sonra ise birkaç günde Suprem'e çıkacak kadar iyi oynadım. Belki gününüzde değilsinizdir, ya da haftanızda. @cantus
Ya dediğiniz gibi ya da psikolojık olarak yapamıyorum. Rahat alacagım adamı kacırınca '' ya olm zaten olmuyor neden oynuyorsun kı daha'' havasına gırıyorum biraz.
CS:GO iyice zıvanadan çıktı iddaalı oyuncular artık Revios ile daha rekabetçi oyun oynamaya başladı.
Valorant sayesinde artık güzel güncellemeler gelecek gibi görünüyor daha umudum var benim. Csyi oynamak vakıt gecırmek ıstıyorum ama boyle sacma sapan yapamayınca tılt oluyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı