CS:GO ping düşürme

lensi

Decipat
Daha fazla  
CS:GO'da pingimi 50 70 arası yapmak istiyorum. Şu an maksimum 90 87 arası ama 50 70 arası olursa çok iyi olur. Sizce neler yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Wi-Fi bağlanıyorsan kabloluya geçmeni öneririm. Bir de internete yabancıların girmediğinden emin olun. Sıkıntı yaratabilir daha önce yaşadığımdan biliyorum. Modem arayüzünden bilgi sahibi olabilirsin.

Ping düşürme rehberlerini uygulamana rağmen değerler bu şekildeyse yapabileceğin 2 şey kalıyor.
Ya ayarlardan maksimum ping eşleştirme ayarını 60 gibi değerlerde tutacaksın ya da internet değişeceksin :)
TürkNet'e geçtiğimden beri kafam rahat ping konusunda.

Bu ping değerlerini rekabetçide alıyorsanız eğer, konsola "mm_dedicated_search_maxping 60" yazın.
Denicem inşallah düşüş yaşanır, teşekkürler.

Wi-Fi bağlanıyorsan kabloluya geçmeni öneririm. Bir de internete yabancıların girmediğinden emin olun. Sıkıntı yaratabilir daha önce yaşadığımdan biliyorum. Modem arayüzünden bilgi sahibi olabilirsin.
Kablo kullanıyorum, Superbox kullanıyorum benim dışımda kimse kullanmıyor köyde yaşıyorum bide arada baya mesefe var.

Ping düşürme rehberlerini uygulamana rağmen değerler bu şekildeyse yapabileceğin 2 şey kalıyor.
Ya ayarlardan maksimum ping eşleştirme ayarını 60 gibi değerlerde tutacaksın ya da internet değişeceksin :)
TürkNet'e geçtiğimden beri kafam rahat ping konusunda.
Ping düşürme rehberlerinin bakmadım bakmak istedim doğru düzgün bişey görmedim aslında zorunlu olarak Superbox kullanıyorum köyde yaşadığım için.

Komutu rekabetçi maçı aramadan önce yazın, ondan sonra maç aratmaya başlayın.
Her oyun sonu mu ?

Geri
Yukarı