CS:GO ping stabil değil

kullanilmiyorr

Hectopat
CMD'de ping atıp aldığım ping farklı, oyun içinde ısınmada aldığım ping farklı, oyun içinde rastgele değişen pingim de var. Sebebi nedir ki? CMD'de 38 ms ping atıyorum Viyana'ya. Oyun içinde Viyana'ya bağlıyım, ısınmada 44 ms alıyorsam el başlayınca 55-56 ms oluyor. El içinde rastgele bazen 70-71'e sabitleniyor, sonra bir anda 43 mslere geri düşüp tekrar 55 Ms'e sabitleniyor. Çok saçma değişiyor. VDSL kullanıyorum benden başka bağlanan yok. Neden böyle?

Ethernet bağlantısı ile daha stabil bir performans gösterebilir. Wi-Fi sinyalleri bazen dengesizleşebilir.

9 sene CS oynadım 7.500 saat CS:GO saatim var, ping sorunu bende hiç bitmiyordu. 2 klavye 3 mouse 1 monitör ve psikoloğa gittim, evdekiler Wi-Fi bağlanıyorsa ping yapar büyük ihtimal internet hızın düşük. Sorunun çözümü belli kendine şahsine ait internet alman veya hızı yükseltmen 50 MB üstü olması şart.

Ethernet driverınızı güncellemeyi deneyin.
Güncel.
9 sene CS oynadım 7.500 saat CS:GO saatim var, ping sorunu bende hiç bitmiyordu. 2 klavye 3 mouse 1 monitör ve psikoloğa gittim, evdekiler Wi-Fi bağlanıyorsa ping yapar büyük ihtimal internet hızın düşük. Sorunun çözümü belli kendine şahsine ait internet alman veya hızı yükseltmen 50 MB üstü olması şart.
Benden başka bağlanan yok ve 24 Mbps.
Hangi ISS Vodafone?
Türk Telekom.

Ayrıca başka oyunlarda bu kadar değişken değil, sadece CS'de oluyor. Her saniye en az 1 ms oynuyor. @erengore

Güncel.

Benden başka bağlanan yok ve 24 Mbps.

Türk Telekom.

Ayrıca başka oyunlarda bu kadar değişken değil, sadece CS'de oluyor. Her saniye en az 1 ms oynuyor. @erengore
@Patrixcs uzun süredir CS oynamıyorum. Böyle bir durum söz konusu mu? Bilgin var mı?

Oyundayken bildiğim kadarıyla her seferinde farklı server'lere bağlanıyorsunuz ama emin değilim. Rocket League gibi çok sunuculu mu yoksa Single mı bilmiyorum.

@Patrixcs uzun süredir CS oynamıyorum. Böyle bir durum söz konusu mu? Bilgin var mı?

Oyundayken bildiğim kadarıyla her seferinde farklı server'lere bağlanıyorsunuz ama emin değilim. Rocket League gibi çok sunuculu mu yoksa Single mı bilmiyorum.
Ping ayarını Viyana'ya atması için 40 ms yaptım. Viyana'ya attığından eminim ama 3-4 yıldır CS oynuyorum bildim bileli böyle. Benden kaynaklı ondan eminim ama sorun nerede bilmiyorum. Her saniye 1 ms oynaması pek mantıklı gelmiyor. Her VDSL'de böyle mi acaba, fiber mi lazım sabit kalması için.

Geri
Yukarı