CS:GO Pingi fazla

Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
Daha fazla  
Evet, ben bu sorunla bugün karşılaştım. CS:GO'da adam silah/bıçak alma animasyonunda takılıyor. Karakter ışınlanıyor ileri geri, sola sağa, ve silahlar çok zor sıkılıyor veya sıkılmıyor. Benim sinirimi bozdu. Ping'im : 100-200. Anlamadım, iyi Ping değerleri gibi, 2-3 gün önce 50 Ping falan alıyordum. Çözümü falan var mıdır bunun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi internet sağlayıcısını kullanıyorsunuz?
TürkNet.
Konsola net_graph yazıp packet loss ve diğer değerleri paylaşır mısınız?
1622663517851.png

Normal gibi. Ama az önce arkadaşlarımla oynarken hiç normal değildi.

Evet, ben bu sorunla bugün karşılaştım. CS:GO'da adam silah/bıçak alma animasyonunda takılıyor. Karakter ışınlanıyor ileri geri, sola sağa, ve silahlar çok zor sıkılıyor veya sıkılmıyor. Benim sinirimi bozdu. Ping'im : 100-200. Anlamadım, iyi Ping değerleri gibi, 2-3 gün önce 50 Ping falan alıyordum. Çözümü falan var mıdır bunun?
Eğer sadece bugün pinginiz çıktıysa siz oynarken evde birisi internetten video izlemiş olabilir mi ya da bir şey indirmiş olabilir.

120 ping üstü alırsan öyle ışınlanma olaylarını görebilirsin. Ping artması ise altyapıdan tut ev içi kablolarına, modeme, uzaklığa kadar değişiyor. Yüksek ihtimalle yoğun bir zamana ednk geldiğinden olmuştur.

TürkNet.

Eki Görüntüle 1053291
Normal gibi. Ama az önce arkadaşlarımla oynarken hiç normal değildi.
Server'den servere değişir. Tek bir server yerine çok serverli bir oyun olduğu için her sunucuda pingin değişebilir. Bu değişkenlik jitter anlamında ise POP noktaları arası rotasyondan veya sunucudan kaynaklanır. Ancak sunucuda diğer kimsede dalgalanmıyorsa yüksek ihtimalle İSS'nin oralardaki bir noktasında sorun olabilir. Genelde geçici bir problemdir. Sen bir ağ geçidi ile çoğu kimseyle aynı yerden çıkış yapıyorsun. Bu sorunu seninle aynı ağ geçidinden çıkan bir çok kimse yaşıyordur aynı server için.

Dediğim gibi geçicidir genelde.

Geri
Yukarı