CS:GO Prime 123 TL vermek değer mi?

2015 yılında CS:GO'yu 12TL'ye almış biri olarak şu an 1000-2000 lira belki daha fazla kâr ettim diyebilirim. Birkaç seneye kadar oynuyordum ve Prime hesaplar için daha fazla kutu, silah vs. düşme fırsatı olduğunu söylüyorlardı ve tabii ki hileli bir oyuncunun olma ihtimali de bir hayli azalıyor. Durum şu an aynı mıdır bilmiyorum elbette ama fikrimce 123TL bu oyun için fazla bir miktar. İndirim beklemeni öneririm.
yaz indiriminde düşer mi ki?

Skin kasa olmadan da çıkar mı?

Evet rastgele düşüyor zaten ama, öyle çok aman aman skinler bekleme Max 2-3₺ skin düşer ama pahalı kasa düşebilir onu satıp, kar elde edebilirsin genelde alan hilelerden kurtulmak için vs. alıyor.
Yaz indiriminde düşer mi ki?

Hayır Prime'nin fiyatı hep aynı kalacak. 2 senedir hiç düşmedi düşmicekte.

Hocam bence alınır. Bence Steam üzerinden alın Prime'yi. Hesap pazarımdan denemelik hesap almıştım ve oyun geçmişine baktığımda hile açılmış güven faktörü kıp kırmızı ve geri alınma durumu var. İlk mail vermiyorlar sonuçta. Tavsiyem GameSatış üzerinden ilk mailli hesap almanız alacaksanız ya da 123 TL'ye Prime almak.

İndirime vs girmez. Bende beklıyordum ama gelmıyecekmiş. Oynun parasını rahat çıkarırsınız eğer şansıylsanız. Maçtayken birisine 500+ tlik kutu düşmüştü.

Kısaca: Almak mantıklı ama güven faktorünüzü düşürmemeye çalışın.

Hocam bence alınır. Bence Steam üzerinden alın Prime'yi. Hesap pazarımdan denemelik hesap almıştım ve oyun geçmişine baktığımda hile açılmış güven faktörü kıp kırmızı ve geri alınma durumu var. İlk mail vermiyorlar sonuçta. Tavsiyem GameSatış üzerinden ilk mailli hesap almanız alacaksanız ya da 123 TL'ye Prime almak.

Hocam hep şans isi aldığınız hesap iyi veya kötüde çıkabilir, mesela bende gider hile açarım güven faktörünü düşürürüm ucuza satarım veya pahalıya tamamen şans, ama size denk gelmesine üzüldüm ben 3'den fazla alışveriş yaptım hesappazarımdan hiçbir sorunla karşılaşmadım 2-3 saat içerisinde teslim ediyorlar zaten, ve ünlü YouTuber'lerle anlaşmaları var bakabilirsiniz 60 lira için adam dolandıracak adamlar değiller, ki yasal haklarınızı kullanabilirsiniz.

Hocam hep şans isi aldığınız hesap iyi veya kötüde çıkabilir, mesela bende gider hile açarım güven faktörünü düşürürüm ucuza satarım veya pahalıya tamamen şans, ama size denk gelmesine üzüldüm ben 3'den fazla alışveriş yaptım hesappazarımdan hiçbir sorunla karşılaşmadım 2-3 saat içerisinde teslim ediyorlar zaten, ve ünlü YouTuber'lerle anlaşmaları var bakabilirsiniz 60 lira için adam dolandıracak adamlar değiller, ki yasal haklarınızı kullanabilirsiniz.

Hocam şans işi değil Bu tür siteleri çok iyi biliyorum zaten tanıdık. Gidip GameSatış üzerinden almak. İlk mail verilmiyor ne tür hesap olduğunu girince ve oyun geçmişine bakınca anlaşılıyor.

Hocam şans işi değil Bu tür siteleri çok iyi biliyorum zaten tanıdık. Gidip GameSatış üzerinden almak. İlk mail verilmiyor ne tür hesap olduğunu girince ve oyun geçmişine bakınca anlaşılıyor.

İlk maili isteğine göre alabiliyorsun, bana adam ilk maili salmıştı Discord üzerinden iletişim kurulup destek de alınabiliyor, GameSatış veya İtemsatış gibi yerlerden almak daha yorucu bence.

İlk maili isteğine göre alabiliyorsun, bana adam ilk maili salmıştı Discord üzerinden iletişim kurulup destek de alınabiliyor, GameSatış veya İtemsatış gibi yerlerden almak daha yorucu bence.

İlk mail vermiyorlar ki? Başka site üzerinden alıp satılıyor. GameSatış'tan aldığında adam geri alınca para iadesi vs alabılıyorsun tabii adam sana ilk maili vermediyse. İtemsatış'ta %75 dolandırıcı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı