CS:GO Prime almak için Source 2 beklenmeli mi?

Chris

Yoctopat
Uzun yıllar sonra CS:GO başlamaya niyetlendim şimdi de Source 2 gelecek diyorlar.

Zaten senelerdir oynamamışken biraz daha mı beklemeliyim? Belki yeni oyun falan olur diyorlar sonra boş boş 250 TL vermeyeyim?

Eğer yeni oyun değil de güncelleme olup Prime zamlanırsa da çok fazla artmaz herhalde değil mi?

Uzun yıllar sonra CS:GO başlamaya niyetlendim şimdi de Source 2 gelecek diyorlar.

Zaten senelerdir oynamamışken biraz daha mı beklemeliyim? Belki yeni oyun falan olur diyorlar sonra boş boş 250 TL vermeyeyim?

Eğer yeni oyun değil de güncelleme olup Prime zamlanırsa da çok fazla artmaz herhalde değil mi?

Fiyatı artabilir kaçırmayın derim.

Yeni oyun çıkmayacak. Sadece büyük bir güncelleme olarak gelecek. Oyun motoru değişecek çok büyük beklentiye girmemek lazım.

Fiyat artar veya artmaz alın. Ha şu an 250 ha o an 250. Ama şu an 250'nin garantisi varken o an artmayacağının garantisi yok.

Ben zam geleceğini düşünmüyorum çünkü şu an dahi Prime 15 dolar. Kurla birlikte Max 300 TL ki TL olarak da 250 TL. Zam gelecek bir noktası yok. Ama yine de al kalsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı