CS:GO Prime almaya değer mi?

Evet o daha mantıklı. Hem indirim zamanı bayağı oyun alırsın.
kanka pc kötü oldukdan sonra bi işe yaramaz cs de zar zor 80 90 fps alıyorum en az 750ti olması gerekiyor gene 750 olsa rust alcamda işte pc iyi değil prime daha mantıklı

Selam, CS:GO'da Prime almak sizce mantıklı mı? 200+TL verip alınır mı? Ve hileciler azaldı mı? Güven faktörü nasıl yükseltebiliriz?

Bana pek hile denk gelmiyor. Prime da ayrıyeten seçkin rekabetçi var ama ben onu tercih etmiyorum nispeten daha zor geliyor. Onun dışında oyun sonu item falan da düşmüyor bana bu aralar. Bence değmez.

Bana pek hile denk gelmiyor. Prime da ayrıyeten seçkin rekabetçi var ama ben onu tercih etmiyorum nispeten daha zor geliyor. Onun dışında oyun sonu item falan da düşmüyor bana bu aralar. Bence değmez.

Kanka Prime aldım değer çünkü Prime fiyatı gittikçe yükselecek 220 liradan 240 çıktı mesela CS:GO hileler artık az herkes Valorant geçti TR azaldı ama gene bulunur.

Eğer sistemin iyiyse yerinde olsam o paraya adam akıllı oyunlar alırdım, RDR 2 ve CP 2077 gibi. Ancak eğer sistemin benim eski sistemim gibi kötüyse ve elinde çok fazla seçenek yoksa, ek olarak arkadaşların da varsa ve çok fazla oynarım dersen al derim. Ama sistemin iyiyse yaz indirimlerinde güzel oyunlar al derim.

Eğer sistemin iyiyse yerinde olsam o paraya adamakıllı oyunlar alırdım, RDR 2 ve cp 2077 gibi. Ancak eğer sistemin benim eski sistemim gibi kötüyse ve elinde çok fazla seçenek yoksa, ek olarak arkadaşların da varsa ve çok fazla oynarım dersen al derim. Ama sistemin iyiyse yaz indirimlerinde güzel oyunlar al derim.

Hocam PC iyi olsaydı Prime'a para vermezdim RDR 2 + Rust alırdım PC iyi olsa gene neysede CS:GO zar zor oynuyorum.

O parayla Zula Altını alıp. O altında M468 alabilirsin. Zaten yeni bufflandı. Beş seviyede yükseltirsen bir ay boyunca milleti eforsuz tokatlayabilirsin.
Zulanin devri bitti artık

Geri
Yukarı