CS:GO Prime almaya değer mi?

Neredeyse her gün CS:GO oynuyorum ve genelde drop geldiği çok olur. 250TL verip almaya değer mi? Kasaları satarak vs ne kadar sürede 250TL'yi çıkartmış olurum? Bir de o fiyata oyun baktım ama sadece God of War var kütüphanede olmayan. Olmayan oyun daha çoktur ama sevdiklerime göre söyledim. Prime almaya değer mi?

Verdiğin parayı fazlasıyla çıkaracağın kesin. Fakat zaman vermek biraz saçma olur kısaca şans meselesi. Kendimden örnek vereyim birkaç hafta önce trolüne yoldaş oynarken glock nükleer bahçe skini düşürdüm. Yaklaşık 119 TL kazanmış oldum biraz şans meselesi.

Neredeyse her gün CS:GO oynuyorum ve genelde drop geldiği çok olur. 250TL verip almaya değer mi? Kasaları satarak vs ne kadar sürede 250TL'yi çıkartmış olurum? Bir de o fiyata oyun baktım ama sadece God of War var kütüphanede olmayan. Olmayan oyun daha çoktur ama sevdiklerime göre söyledim. Prime almaya değer mi?
Tabii ki değer.

Bence almaya değer. Belli olmuyor ne kadar sürede amorti edeceği. Yeni kasa çıktığı zaman düşürürseniz çok iyi para gelir.
GOW'un belli bir oynama süresi var nasıl da olsa, bir zaman sonra rafa kalkacak oyunlardan.

Teşekkürler. O zaman en kısa sürede alacağım.

Bu arada Prime alınca almadan önce gelipte gözükmeyen droplar gözükür değil mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı