CS:GO Prime hile var mı?

Legit oynayanlar arttı bu zamanlarda. Bu legit oynayanların %60 ı da türk. Banı yiyip daha sonradan bu forumda ya da başka forumlarda haksız ban yedim diye ağlıyorlar işte.

Legit oynayanlar arttı bu zamanlarda. Bu legit oynayanların %60 ı da türk. Banı yiyip daha sonradan bu forumda ya da başka forumlarda haksız ban yedim diye ağlıyorlar işte.
Sonuna kadar katılıyorum, rütbem Nova 2, Mirage ve Dust 2'yi bunlar yüzünden çıkarmak zorunda kaldım. Bir de smurfuz demeleri yok mu beni çıldırtıyor. Legitler daha da sinir bozucu bence, hile diyince inkar edenler oluyor kendilerine.

Hocam o durum nasıl oluyor oynadıkça kasa falan mı satılıyor?
Kasa düşürme şansınız var. Ayrıca her hafta 1 tane olmak üzere garantili bir skin veya grafiti düşürme şansınız var.

1 hafta içerisinde ise 2 kasa düşürme şansınız varmış, birincisi ilk 10-15 maçta düşerken, ikincisi hafta içinde 24 saat oynadıktan sonra düşüyormuş.

Kasa düşürme şansınız var. Ayrıca her hafta 1 tane olmak üzere garantili bir skin veya grafiti düşürme şansınız var.

1 hafta içerisinde ise 2 kasa düşürme şansınız varmış, birincisi ilk 10-15 maçta düşerken, ikincisi hafta içinde 24 saat oynadıktan sonra düşüyormuş.
Anladım hocam teşekkür ederim peki buradan kazanılan para steam cüzdana gidiyor sanırım oradan çekebiliyor muyuz?

Alma seçkin olmayan başka bir hesap açtım onda daha çok oyunuyrum daha zevkli oyun. Neredeyse herkes macro 100 metreden AK-47 M4 headshot AWP alan bile yok. Yetenek sıfır fare ilk tuşuna bas macro zaten kanunu yazıyor oldukça keyifsiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı