CS:GO FACEIT'te hile var mı?

Orvenervel8641

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO'ya başlamak istiyorum bir önceki yazımda hilelerin olup olmadığını sordum bu konuda da FACEIT hakkında konuşmak istiyorum. FACEIT üzerinden CS:GO güzel bir şekilde hileci olmadan zevkli bir oyun yaşatabiliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Özel koruma sistemi var. Gelme ihtimali çok düşük ve direkt ban atılıyor. Bana hiç denk gelmemişti.

O kadar çok olduğunu sanmıyorum. Gelme ihtimali çok düşük. Yok denilecek kadar az.

FACEIT'te hile denk gelmedim ama Premium olmayan versiyonun da çok toxic var. Oyundan seni soğutabilir. Ayrıca hayatımdaki pişmanlıklardan birisi de CS:GO'ya başlamak. R6 oynuyorum, platım daha iyi.

100 maçtan 1'inde hile gelir. O da mevlana değil, legit wall hack olur. Yani hiç böyle sürekli duvardan vuran, prefire atan, döne döne vuran birisiyle karşılaşamazsınız. Olanlarda çok hızlı yasaklanıyor.

CS:GO'ya başlamak istiyorum bir önceki yazımda hilelerin olup olmadığını sordum bu konuda da FACEIT hakkında konuşmak istiyorum. FACEIT üzerinden CS:GO güzel bir şekilde hileci olmadan zevkli bir oyun yaşatabiliyor mu?
Faceit'te de hile var nereden biliyorsun diye sorarsan, 3000 saat CS var bunun 500 saati Faceit.

Kesin yok diyemeyiz, elbette vardır.

Dostum sana şöyle açıklayayım FACEIT anti cheat e takılmaması için external hile olması gerek external hileler şu anda CS piyasasına bile girmiş değil yanı FACEIT de hile olma oranı çok düşük hatta yok external hilelerin yapımı 2 yıl ı bulabilir oyuna inject etmeden olduğu için.

Yeni konular

Geri
Yukarı