CS:GO FACEIT'te hile var mı?

Dostum sana şöyle açıklayayım FACEIT anti cheat e takılmaması için external hile olması gerek external hileler şu anda CS piyasasına bile girmiş değil yanı FACEIT de hile olma oranı çok düşük hatta yok external hilelerin yapımı 2 yıl ı bulabilir oyuna inject etmeden olduğu için.
Anladım, sağolun.

Siz nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama yarım saat önce 4 kişilik takımımda ilk 4 Round'u rahatça aldıktan sonra 16-7 falan yenildik. Şüphelendim maçta, sonra açtım yayın demoyu izledik hep beraber. 3 tane wallhack var çatır çutur belli ederek izliyorlar legit falan da değil. FACEIT de hile yuvası. Ben gözlerimle hileyle 10 level kasmış adam gördüm sıfır şaka. Premium da almayın hiçbir şey yapmayın direkt silin 1.6 falan oynayın.

Hiç keyifli oyun sunmaz.Gram sunmaz.5 kişi olmadan girersen.Ya paraya kıycan ESEA oynican.Ya da 5 kişi bulup faceit oynican.Neden dicek olursan.Level tanımaksızın troll var.Sayısız troll leaverlar,baitleyenler,blocklayanlar sayı tanımaksızın var.Yani single giricem diyosanız hiç girmeyin.Çünkü sayısız troll geliyor karşınıza.Ha diyosunuz ben ESEA yerine faceit premium alim en azından onada para veriyoruz orda troll yoktur.Cevabımız yine hayır.Orda bile çok troll var yine saçma sapan oynayanlar ESEA Faceite göre bir milyar kat daha kaliteli bir platformdur.Hile 100 maçda bir gelir diyosunuz o kadar düşük değil ihtimal.Çünkü bazılarında faceit anti cheat etkinleştiremedi diyo orda hile gelebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı