CS:GO Prime için beklenmeli mi?

Yeni oyun geleceğini düşünmüyorum, Valve öyle bir riski almaz. Yeni oyunun gelmesi demek CS:GO kitlesini ikiye bölmek demek. CS2'yi beğenen onu oynayacak, beğenmeyen eskisini oynayacak. Bu da oyuncu sayısını düşürecek, maç bulma sürelerini çoğaltacak ve pazarı ikiye bölecek. İhtimal dahi vermiyorum yeni bir oyun olarak çıkarmalarına.

Alacaksanız şimdiden alın, muhtemelen zamlanacak.

Hocam mantıksız açiklama olmuş. Dediginize bakarsak Valve'in CS 1.6 ile Source'u kaldırması lazım. Kitleyi bolme gibi durum olmaz. Onun dışında kimse ne olacagini bilemez ama bende garanti zamlanir diyorum.

Hocam mantıksız açiklama olmuş. Dediginize bakarsak Valve'in CS 1.6 ile Source'u kaldırması lazım. Kitleyi bolme gibi durum olmaz. Onun dışında kimse ne olacagini bilemez ama bende garanti zamlanir diyorum.

CS:GO şu anda Steam'de en fazla oynanan oyunlar listesinde 1. sırada. CS 1.6 ile bu bir değil. CS:GO'nun pazar sistemi şu an Steam üzerindeki en önemli pazar sistemi sayılabilir. Pazarı ikiye bölme riskini almazlar. CS:GO2 çıktIğında beğenenler olduğu gibi beğenmeyenler de olacak. 1M kişi beğeniyorsa 500 bin kişi beğenmeyecek. Beğenmeyenler de eski oyunu oynamaya devam edecek. Dolayısıyla maçların bulunması yarım saati bile bulabilir. Böyle bir riski almazlar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı