Çözüldü CS:GO Prime ile ölüm maçında AFK bırakılırsa kasa düşer mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Afk bırakıp düşürebilirsiniz evet, ban riski yok. CS:GO oyna menüsünde sol üste resmi sunucu yazıyor ona tıklayıp Topluluk sunucularına tıklıyorsunuz. Gelen ekranda aşağıdaki yazı kısmına "idle" yazıyorsunuz ve çıkan serverlerdan birine girebilirsiniz. +Left vesaire yazmanıza da gerek yok. Bu sunucularda genelde achievement de kazanılıyor, CT ye geçip afk olan T leri vurabiliyorsunuz.
Arkadaşlar ben Prime'da kasa ve sticker düşürmek istiyorum. Ölüm maçına girip AFK bırakırsam ve bunu 4-5 defa tekrarlarsam sizce düşer mi?
Sticker değil de grafitidir o demek istediğiniz. Düşebilir fakat tamamiyle şans işi. 4-5 değil tekte de düşebilir, 20-30 seferde de.

Arkadaşlar ben Prime'da kasa ve sticker düşürmek istiyorum. Ölüm maçına girip AFK bırakırsam ve bunu 4-5 defa tekrarlarsam sizce düşer mi?

Ölüm maçında denemedim fakat kasa düşürme sunucuları var sadece giriyorsun +right yazıyorsun bir ihtimal kasa düşüyor ben şu ana kadar oradan 2 tane düşürebildim daha tenha sunucu bulursan işine yarayabilir.

Ölüm maçında denemedim fakat kasa düşürme sunucuları var sadece giriyorsun +right yazıyorsun bir ihtimal kasa düşüyor ben şu ana kadar oradan 2 tane düşürebildim daha tenha sunucu bulursan işine yarayabilirç.

Bunu normal sunucularda yapınca ban yeme riski oluyor mu? Mesela gece yatarken bıraksam sabaha kadar ban yer miyim?

Bunu normal sunucularda yapınca ban yeme riski oluyor mu? Mesela gece yatarken bıraksam sabaha kadar ban yer miyim?
Normalde ölüm maçında da ban yemezsiniz fakat ben denediğimde atmıştı. Veya oyuncular oylayarak attı beni. En mantıklısı topluluk sunucularında açık bırakmak. Atılma gibi bir riski vs. yok.

Rekabetçide yaparsanız ban yersiniz tabiki.

Artı -1 Eksi
Normalde ölüm maçında da ban yemezsiniz fakat ben denediğimde atmıştı. Veya oyuncular oylayarak attı beni. En mantıklısı topluluk sunucularında açık bırakmak. Atılma gibi bir riski vs. yok.

Rekabetçide yaparsanız ban yersiniz tabii ki.

Peki topluluk sunucularına nasıl girebilirim?

Normal sunucu derken topluluk sunucusunu mu kasdediyorsun, eğer öyleyse tamamen şans işi eğer bir admin gelirse atabilir ama cidden boş bir sunucuysa işine de yarayabilir.
Direkt ölüm maçına girmek yani hiçbir ayar falan yapmadan.

Yeni konular

Geri
Yukarı