Çözüldü CS:GO Prime ile ölüm maçında AFK bırakılırsa kasa düşer mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Afk bırakıp düşürebilirsiniz evet, ban riski yok. CS:GO oyna menüsünde sol üste resmi sunucu yazıyor ona tıklayıp Topluluk sunucularına tıklıyorsunuz. Gelen ekranda aşağıdaki yazı kısmına "idle" yazıyorsunuz ve çıkan serverlerdan birine girebilirsiniz. +Left vesaire yazmanıza da gerek yok. Bu sunucularda genelde achievement de kazanılıyor, CT ye geçip afk olan T leri vurabiliyorsunuz.
Belli bir report üstüne çıkınca her şey olabilir.

4-5 yıldır oynuyorum sürekli görüyorum bu AFK bırakanları son 2 yıldır aşırı arttı bende yapıyorum 2 yıldır 1 tek ban bile yemedim zaten ban sebebi değil oyun içi kod bu.

Hayır, rekabetçi-yoldaş dışı reportlar bir işe yaramıyor.

Öyle bir şey yok istersen ücretsiz bir hileyi ölüm maçında dene 2-3 maç sonra VAC yiyince üzülme ama.

4-5 yıldır oynuyorum sürekli görüyorum bu AFK bırakanları son 2 yıldır aşırı arttı bende yapıyorum 2 yıldır 1 tek ban bile yemedim zaten ban sebebi değil oyun içi kod bu.

Öyle bir şey yok istersen ücretsiz bir hileyi ölüm maçında dene 2-3 maç sonra VAC yiyince üzülme ama.
Öyle bir şey var evet. VAC yedirtecek hile, her yerde yedirtir burada ki kastım normal report yemen, hile değil yani. Ayrıca VAC yedirtmeyen paralı hilelerde asla ban yemiyorsun ölüm maçlarında falan, anca kickliyorlar. Danger zone mesela? Overwatch yok ve asla ban yemiyorlar maalesef.

Bende 2 gündür kasa düşürmek için topluluk sunucusu arıyorum ama artık kalmadı galiba öyle yerler. AWP lego oynarken drop düşürülüyor diyor kimse drop düşüremedi diyor onlarda zaman harcamıyorum düştüğüne inanmıyorun direkt idle sunucuları vardı eskiden ama son günlerde göremedim.

Ben haftadan haftaya giriyorum düşürmek için ama sanırım yeni sistemle grafiti ve kasa olmak üzere haftalık toplam iki drop düşüyor. Bu şekilde bırakıp çıkıyorum. Soruma gelecek olursak haftalık kaç drop düşüyor? Sahip olduğum bilgi doğru mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı