CS:GO Prime status upgrade dolandırıcılığı

Kısa değil uzun rekabetçi maçlar atın. Seviye atlayınca sticker, ortalama 4-5 maç sonunda da kasa geliyor.

Kanka 12el sonra kasa attı ama iyi kasa attı 90TL şu anda 2. kasayı da alırsam güzel.

3 haftada 30 saat çok mu da yakınıyorsun hemen? Son 2 haftada 147 saat oynamışım. 3 tane kasa düşürdüm. Tabii 147 saatin çoğunluğu ölüm maçında AFK bıraktığım zamanlar.

Ben 1 haftada 32 saat oynuyorum demiştim aslında.

Sen 3 haftada 30 saat oynamışsın. Ben kasa düşürmek için haftada 100 saat oynuyorum. Acaba neden düşmedi sana?

Ben 1 haftada 30 saati kastetmiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Prime statusün şu anda 3. haftasındayım ve 3. haftada herhangi bir ödül alamadım. 30 saat civarı oynadım ve kasa vermedi normalde 2 adet kasa verilmesi gerekiyor 2.sini almak zordur ama neden vermedi anlamadım. O hafta boyunca açık mı değil mi diye sürekli baktım hepsinde açıktı şans deniyor ama normalde CS profilden baktığımda ödül alabileceğimi görüyordum. 3. haftada ise bir adet sticker aldıktan sonra vermedi, bildiğiniz dolandırıcılık bu.
Geçen hafta bende sadece sticker aldım bu hafta yenilendi çarşamba ilk maçta kasa verdi lvl atladığımda sticker verdi.

Hocam kesin diye bir şey yok. Level atladığında kesin 1 adet skin/sticker/kasa düşüyor her hafta 2. - 3. ve diğerleri ise tamamen şans.

Hocam kesin diye bir şey yok. Level atladığında kesin 1 adet skin/sticker/kasa düşüyor her hafta 2. - 3. ve diğerleri ise tamamen şans.

He tamam da 1 tane kasa normalde her hafta vermesi lazım kullanım şartlarında yazıyor.

4 yıldır bu oyunu Prime statüde oynuyorum 4 yıldır dolandırılıyorum.

Üzdü. D

Haftada 1 kasa + sticker/item geliyor. Bunlar haricinde düşme ihtimali 0.01%

Biliyorum o 1 kasada düşmedi haftada 30 saat oynuyorum anlamadım da şu anda geldi 42 saat sürdü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Prime statusün şu anda 3. haftasındayım ve 3. haftada herhangi bir ödül alamadım. 30 saat civarı oynadım ve kasa vermedi normalde 2 adet kasa verilmesi gerekiyor 2.sini almak zordur ama neden vermedi anlamadım. O hafta boyunca açık mı değil mi diye sürekli baktım hepsinde açıktı şans deniyor ama normalde CS profilden baktığımda ödül alabileceğimi görüyordum. 3. haftada ise bir adet sticker aldıktan sonra vermedi, bildiğiniz dolandırıcılık bu.
Dolandırıcılık veya şanslık bir durum yok her hafta 1 kasa kesin düşer level atlayınca da item düşer ya da sprey belki rankınız açık değildir belki leveliniz düşüktür ilk 10 maç rekabetçi atıp rankınızı açın sonra çarşamba günü droplar sıfırlandıktan sonra düşücektir diye düşünüyorum

CS:GO Prime size satılırken kasa düşürmeye, hatıra düşürmeye ve özel eşya düşürmeye hesabını el verişli hâle getirir diyor. Anında düşecek diye bir şey yok. Okuduğunuzu anlamayı öğrenin :)

Ya usta bu cs2 muhabbetine pazar ve envanterimiz allak bullak oldu o yüzden bu adam gibi kasa vermiyo bıraķ adam gibi vermiyo sen bi rahat ol kasa düşürmek için değil eğlenmek için oyna illa düşer

Yeni konular

Geri
Yukarı