CS:GO Prime zamlanır mı?

Oyunun fiyatı sabit 13,50$ ama kur sabit değil normalde kuru hemen eşitlemezler ama son zamanlarda doların arttığı haberini Steam'den öğrenircesine direkt fiyatları anlık kur oranına göre düzenliyorlar.

Kesinlikle zam gelecektir hatta beklediğimizden daha fazla. Şahsen ben şu an bile almam imkansızken Zam'dan sonra bir hayal gibi duruyor. Hiçbir şeye tek seferde 300TL ödeyemeyecek durumdayım %52 sağ olsun.

Sürekli siyaset karıştırıp durmayın şuraya Yok %52 sağ olsun yok %48 sağ olsun anlamadım ki ben sizi Sanki kk gelseydi Erdoğan gitseydi bu durumda olmayacaktık yine aynı şeyden devam ediyorduk Kk gelse Amerika gibi olurduk durumundan vazgeçin.
Evet arkadaşlar acı gerçek kk gelseydi Yine aynı durumdan gidecektik bilin istedim 😄

Muthemelen 399 TL'ye çıkacak.

Sürekli siyaset karıştırıp durmayın şuraya Yok %52 sağ olsun yok %48 sağ olsun anlamadım ki ben sizi Sanki kk gelseydi Erdoğan gitseydi bu durumda olmayacaktık yine aynı şeyden devam ediyorduk Kk gelse Amerika gibi olurduk durumundan vazgeçin.
Evet arkadaşlar acı gerçek kk gelseydi Yine aynı durumdan gidecektik bilin istedim 😄
Erdoğan tüm seçimlerini aşağı yukarı %52 ile aldı. Aslında doğru kesime sağ olsun diyor.

İmkanınız varsa şayet 4-5 hesap satın alın. Eşe dosta hediye etmelik olur. 125 TL fiyatı varken 7 hesap alıp "dağıttım" fiyat yükselince. :)

Geri
Yukarı