CS:GO Prime alınır mı?

Lopy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, CS:GO'da Prime almayı düşünüyorum ama CS2 çıkınca sistemim kaldırmaz diye korkuyorum param boşuna gider diye alamıyorum. CS2 çıkınca zamlanır diye şimdi almayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım? Param boşa gider diye korkuyorum.

Merhaba, CS:GO'da Prime almayı düşünüyorum ama CS2 çıkınca sistemim kaldırmaz diye korkuyorum param boşuna gider diye alamıyorum. CS2 çıkınca zamlanır diye şimdi almayı düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım? Param boşa gider diye korkuyorum.

Hocam şu an CS'de kaç FPS alıyorsanız ona yakın bir FPS almanız için çok uğraşılıyor ki korktuğunuz kadar düşük FPS alacağınızı düşünmüyorum zamlanmadan alın kasaları düşürüp CS2 çıkana kadar bekletin en kötü ihtimal ile.

CS2 çıkınca almak daha mantıklı.
zamlı şekilde almak mı .d

Sistemiz nedir ayrıca CS2 CS'den çok çok fazla daha iyi sistem istemez diye düşünüyorum öyle olsa bile eski sistemlere optimize edilir öyle devasa bir oyun sorunun cevabına gelirsek CS'yi arada oynamama rağmen CS2 yatırımı olsun diye almıştım 2 kasa 1 skin Total'de 40-45 TL kazanmıştım 2 günde.

Geri
Yukarı