CS:GO Prime'sız Rank atlanmıyor

MKAemir1234

Hectopat
Arkadaşlar CS:GO'da rank atlayamıyorum. Bunu çözümü var mı Prime status upgrade almadan?

Dosya Ekleri

• 1622785485551.png
    1622785485551.png
    104,3 KB · Görüntüleme: 253
Son düzenleyen: Moderatör:
Peki unranked arkadaşlarla birlikte atarsak ne olacak? :D

Bir şey olmayacak.
Aslında 21 seviye olana kadar hiçbirini Ranked'a sokmasalar çok güzel olur çünkü benim Ark ile giriyorum arkadaşın güven faktörü biraz düşük karşımıza biri 2015 hizmet madalyası olan biri geliyor diğeri 5 seviye ve adam hep HS atıyor #21seviyealtırankedgirmesin

Bir şey olmayacak.
Aslında 21 seviye olana kadar hiçbirini Ranked'a sokmasalar çok güzel olur çünkü benim Ark ile giriyorum arkadaşın güven faktörü biraz düşük karşımıza biri 2015 hizmet madalyası olan biri geliyor diğeri 5 seviye ve adam hep HS atıyor #21seviyealtırankedgirmesin
Artık 21 seviye olunca da Prime olamayacağız galiba :(

Paranın hile ile bence çok alakası var. Millet 123 TL verirse hile açma oranlarının korkudan düşeceğini düşünüp yaptılar (Türkiye için. Yabancı ülkelerde fiyatlandırma nasıl bilmiyorum.) Çok bariz belli.
Kardeşim bu oyun zaten prime ve prime olmayan olarak ikiye ayrılmıyor muydu? Adamlar eski sisteme dönmüşler niye bu kadar itiraz ediyorsunuz? Eskiden de böyleydi. Düşün belki reklam için yapıldı oyun ücretsiz hale getirildi ve reklamı yapıldı. Olamaz mı? Doğru ama bu hilelerin azalmasına yol açabilir. Benim açımdan iyi oldu. Prime almıştım ben.

Paranın hile ile bence çok alakası var. Millet 123 TL verirse hile açma oranlarının korkudan düşeceğini düşünüp yaptılar (Türkiye için. Yabancı ülkelerde fiyatlandırma nasıl bilmiyorum.) Çok bariz belli.

10 euro falandır. Bunlar olmadan önce Prime olmama az kalmasına rağmen Prime hediye etmişti adamlara çerez parası 17 seviyeydim.

Geri
Yukarı