CS:GO Rank Adaletsizliği

GhostSoldier

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Nova 3. iken 4'e çıkmak için 6 tane maç kazanmiştim ve bu 6 maçın 3'ünde karşı takım teslim olmuştu. Maçları genel olarak 2. 4. arasında bitirim. Sonra 2 maç kaybettim ve Nova 3'e geri düştüm. Rütbeme göre iyi oynamama rağmen hala hak ettiğim rütbede değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rütbeye kafanı takarsan çıkamazsın zaten. Sonuca değil yoluna odaklan. Zaten sürekli iyi oynuyorsan şuan ki rütben sana yetmediğinde rank atlarsın.

Eğer ki Global, Supreme, LEM gibi hedefleriniz, hayalleriniz yoksa bu oyunu rank için oynamayın girin bir iki el hevesinizi alın çıkın. Misal tek hayalim Supreme olmaktı, LE'ye kadar ulaştım fakat takıma gelen adamlar ve karşıya gelen hileler sayesinde şuan MG2'yim hiçbir hayalim kalmadı sadece oynuyorum.

Rütbe seviyenizi elonuz belirler. Maçlardan kazanacağınız eloyu ise sizin takımınız ve rakip takımınız arasındaki rütbe farkı belirler. Sizin takımınızdaki herkes Nova 4 ise, karşı takım Nova 2 ise kaybettiğiniz zaman çok fazla elo kaybedersiniz. Tam tersi de geçerlidir.

Bunun dışında, maçta şu silahlarla oynadım, şu kadar kişi öldürdüm şu kadar EDO oldum gibi istatistikler eloyu etkilemiyor.

LEM idim, Supreme olacakken takımıma AFK, Troll tarzı insanlar geldi. Burda adaletsizlikten sen değil de ben bahsedeyim ki bu şans meselesi, adaletsizlik değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı