CS:GO rank atlayamıyorum

Kaerd

Decapat
Merhabalarr, rekabetçi maçlarda hep 30, 40 kill alıyorum. Assist 5, 10 arası değişiyor ölmem de normal ama rank atlayamıyorum.

Rank: Silver4.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elo olayı nasıl tam olarak işliyor bilmiyorum. 2 lose alıp diğer maçı 16-14 kazandığım halde rank atladığımı hatırlıyorum. EDO'nun bu konuda katkısı büyük olmalı. Harita çarpanları da önemli, bazılarının daha düşük oluyor.

MVP'ye focuslanıp skoru yükseltmeye çalışın. Mümkünse aynı dili konuşabileceğiniz oyuncu arayın partiden çünkü Slavlar toxic çıkıyor ve bu da maçı kaybetmenize neden olur dolayısıyla takım olarak oynayabileceğiniz maçlar olmalı. Farklı maplerde maç oynamak çok önemli. Diyebileceğim bunlar.

Son düzenleme:
Son zamanlarda bu konulardan çok görmeye başladım. CS:GO rekabetçi sistemi halen eskisi gibi ve değişmedi. Çoğu oyuncuya bakıyorum art arda 4-5 maç kazanmanın zor olduğunu savunuyorlar. Art arda 4-5 maç kazanmadan rank atlamanız zaten pek mümkün değil. Mümkün olsa bile sürekliliği olan bir durum değil. Bu oyunda bireysel performansa göre rank yükselirsiniz.

Yani bu demek oluyor ki başından sonuna kadar birlikte oyun attığınız arkadaşınızla oyun içerisinde gösterdiğiniz performans farklıysa, farklı zamanlarda rank atlarsınız. Raunt başına verdiğin hasar, KDA, aldığın MVP sayısı, skor ve diğer istatistikler rank atlamada büyük önem taşıyor. Bunun yanı sıra galibiyet serisi yakalayacaksın. Farklı haritalarda oynama muhabbetini duydum, çok uzun zamandır CS:GO oynuyorum doğru olduğuna inandığım bir şey değil. İyi oynuyorsan zaten rank yükselirsin.

Geri
Yukarı