CS:GO rank kasmak için harita önerisi

metincq

Centipat
Daha fazla  
Evet sorum başlıkta. CS'de yarından itibaren sıfırdan hesap kasacağım. Daha önceden ilk 10 maçın 8'ini kazandım ve hepsinde mvp ya da ikinciydim ve sadece dust2 ve mirage oynamıştım ona rağmen MGE verdi. Bu seferde DMG ya da LE almayı planlıyorum. Hangi haritaları oynarsam bu iki ranktan birini alırım? (oyunda bütün haritaları az çok biliyorum)

Bütün maçları farklı haritalarda oynarsanız. İnferno çok hoş bir harita, bu haritayla başlayabilirsiniz bence.

Her maç harita mı değiştirmeliyim? Bu da maç bulma süresini çok etkiliyor.

Yani ben oyunu oynarken bu şekildeydi şimdi nasıl bilmem, ama her maçı aynı haritada oynamamaya çalışın. Mesela ilk maçınızı dust2 üzerinde oynadınız, dust2 haritasını çıkartıp eşleştirmeyi başlatın. 1-2 maç sonra ekleyebilirsiniz bir sorun olmaz bence.

Bildiğim kadarıyla aktif havuzda olan tüm haritalarda aynı değeri alıyorsunuz. Hangisinde iyi oynuyorsanız orada oynayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam bu arkadaş nasıl lem oldu ilk 10 maçta? Bir bilginiz veya öneriniz var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı