CS:GO rank ne zaman artar?

Martini Henry

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Balıkesir
Merhabalar, uzun bir süre boyunca yaklaşık 1 veya 2 yıl gibi süre CS:GO rekabetçi oynayamadığım için rütbem Silver 1'e kadar geriledi ve orada takılı kaldı. Yeni bir bilgisayar aldım ve artık rekabetçi girebiliyorum. Art arda 2-3 zafer aldığım oldu ama hala daha rütbemde bir değişiklik yok. Herhangi bir tecrübesi olan varsa yardımcı olabilir mi? Bu arada son 3 haftadır oynuyorum.

Oyuna uzun süre ara verdim. Supreme rankında oynuyordum. O hesabı sattım oynamıyorum diye. Şu aradalar Gold Nova 1 hesapta oynuyorum yeniden başladım. Eskiden Win Streak varsa 2-3 maçta bir rank atlardı. Şu an Win Streak 15 olmasına rağmen 2-3 maçta bir atmıyor eskisi gibi. Sanırım artık farklı haritalarda oynamak gerekiyor. Dust 2 elosu sanırım diğerlerine göre daha düşük.

Bu arada eskiden dediğim yıllar 2017.

Merhabalar, uzun bir süre boyunca yaklaşık 1 veya 2 yıl gibi süre CS:GO rekabetçi oynayamadığım için rütbem Silver 1'e kadar geriledi ve orada takılı kaldı. Yeni bir bilgisayar aldım ve artık rekabetçi girebiliyorum. Art arda 2-3 zafer aldığım oldu ama hala daha rütbemde bir değişiklik yok. Herhangi bir tecrübesi olan varsa yardımcı olabilir mi? Bu arada son 3 haftadır oynuyorum.
Silver elite'den nova 1'e atması için üst üste 13 maç kazandım ancak attı.

Sürekli aynı kişilerle girmeyin, daha kolay rank atlıyorsunuz o zaman. Tabi maçı kazanmış olmanız gerek.

Geri
Yukarı