CS:GO rank sistemi normal mi?

yasinseker02

Decapat
Arkadaşlar nova 4'üm. Nova 4 olduktan sonra asagi yukari 16 Win aldim. 4 5 lose var. Son 8 Mac şöyle oldu.
Asagidan yukari 5 Win var, sonra 2 lose. Son Mac Win ben sunu anlamadim. Son maçtan önce 2 lose aldim. Elo dusmesi lazim degil mi? Son maçı kazandım ve MG1'e atti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rank sistemi nasıl işliyor belli değil, oyunu bırakmadan önce DMG'ydim 2,5-3 yıl sonra döndüğümde silver 3 başladım. Her maç 30-40 kill alıyorum şu an silver 5'e kadar yükseldim. Daha hızlı yükselirim diye umuyordum fakat normal devam ediyor şu anlık.

Rank sistemi nasıl işliyor belli değil, oyunu bırakmadan önce DMG'ydim 2, 5-3 yıl sonra döndüğümde Silver 3 başladım. Her maç 30-40 kill alıyorum şu an Silver 5'e kadar yükseldim. Daha hızlı yükselirim diye umuyordum fakat normal devam ediyor şu anlık.

Size Boost lazım, silver batağı denilen duruma yakalanmışsınız. Uğraşın daha çok uzun süre daha çıkmayacaksınız. Kendinizi 5 kişilik bir ekip kurup (rankları sizden yüksek olsun) maç atmaya başlayın 2 hafta günde 5W 0L alsanız MG1'siniz.

Size Boost lazım, silver batağı denilen duruma yakalanmışsınız. Uğraşın daha çok uzun süre daha çıkmayacaksınız. Kendinizi 5 kişilik bir ekip kurup (rankları sizden yüksek olsun) maç atmaya başlayın 2 hafta günde 5W 0L alsanız MG1'siniz.

Arkadaş listeme bir baktım da hepsi yıllar önce çevrim içi görünüyor. :) Bir takım kurup girmeyi deneyeceğim.

Arkadaş listeme bir baktım da hepsi yıllar önce çevrim içi görünüyor. :) Bir takım kurup girmeyi deneyeceğim.
Dediğiniz kadar iyi oynuyorsanız keleşim ben de boostlayabilirim sizi.
Arkadaşlar nova 4'üm. Nova 4 olduktan sonra asagi yukari 16 Win aldim. 4 5 lose var. Son 8 Mac şöyle oldu.
Asagidan yukari 5 Win var, sonra 2 lose. Son Mac Win ben sunu anlamadim. Son maçtan önce 2 lose aldim. Elo dusmesi lazim degil mi? Son maçı kazandım ve MG1'e atti.
K/D ve kafadan vuruş oranına bile bakıyor sistem.

Geri
Yukarı