CS:GO rank yükseltme

Anil B

Centipat
Daha fazla  
Selamlar kendi oyun tarzıma dikkat eden biriyim. One tap oynuyorum ama şu sıralar o kadar oynayamıyorum ki kendi rankımdan düştüm. Normalde efsanevi kartaldım, şu an seçkin usta muhafızda oynuyorum ve DMG'ye bile çıkamıyorum. Her gün surf antrenman yapıyorum, saatlerce FFA oynuyorum ve orada genellikle One tap oynayabiliyorum ama eskisi gibi bunu oyun içine yansıtamıyorum.

Oyun içi ayarlarım:
1280x960 scratched.
Hassasiyetim: 0.90 (Yeni kullanmaya başladığım hassasiyet, daha bugün geçtim. Ayarlarımı pek değiştirmem. Eski hassasiyetim: 1.16)

Son düzenleyen: Moderatör:
Global rankındayım. Ya peş peşe 20 oyun hiç kaybetmeden oyun kazanman gerekiyor ya da günde 3-4 oyundan fazla atmamalısın. 3-4 win al çık. Ertesi gün tekrar gir.

Global rankına çıktığım gün 20'den fazla oyun atmıştım.
30 saat falan uyumamıştım.
Eminim farklı günlerde girip 2-3 win alıp çıksaydım çok daha az win sayısıyla rankım yükselirdi.

Global rankındayım. Ya peş peşe 20 oyun hiç kaybetmeden oyun kazanman gerekiyor ya da günde 3-4 oyundan fazla atmamalısın. 3-4 Win al çık. Ertesi gün tekrar gir.

Global rankına çıktığım gün 20'den fazla oyun atmıştım.
30 saat falan uyumamıştım.
Eminim farklı günlerde girip 2-3 Win alıp çıksaydım çok daha az Win sayısıyla rankım yükselirdi.

Zaten genellikle 2 3 oyunun ardından bırakıp FFA devam ediyorum sonra ki gün girdiğimde ise aptal 2 3 tane Rus geliyor birbirlerine saldırıp oyundan atılıyorlar sonuç olarak lose alıyorum ve aynı rankta kalmaya devam ediyorum le çıktığım zaman üst üste 2 günde toplam 13 maçın ardından le çıkmıştım ama takım olmayınca adamlar Full troll geliyor ve rank düşmeme sebep oluyor.
Zaten genellikle 2 3 oyunun ardından bırakıp FFA devam ediyorum sonra ki gün girdiğimde ise aptal 2 3 tane Rus geliyor birbirlerine saldırıp oyundan atılıyorlar sonuç olarak lose alıyorum ve aynı rankta kalmaya devam ediyorum le çıktığım zaman üst üste 2 günde toplam 13 maçın ardından le çıkmıştım ama takım olmayınca adamlar Full troll geliyor ve rank düşmeme sebep oluyor.

1 takım arkadaşım vardı onu lem rankına çıkarttım le de zorlanmıyorum ama dediğim gibi yalnız maç atınca herkes kafasına göre oynuyor ve lose alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı