CS:GO Rankta Sıkışmak

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler. CS:GO Smurf kasıyorum. Rankım MG2. Dünden beri yaklaşık 25 winstreak yaptım (2 beraberlik var) en az 20 kill almama rağmen hala MG2'yim MGE'den düşmüştüm. Takımıma hile gelmesi sonrası (1maç silindi) MG2 düşmüştüm. Şİmdi tekrar yükselemiyorum Oyun kafayı yedi iyce

çift keleş olduktan sonra her maç rank atlarsın kanka sonrası çok hızlı geliyo

çift keleş olduktan sonra her maç rank atlarsın kanka sonrası çok hızlı geliyo
Kanka biliyorum onuda asıl sorun MGE kümesine ulaşmak Dediğim gibi 20 küsürlü winstreak yaptım hala mg2 Kanser oldum

Ben de 16 kazanma serisi yapmama rağmen rank atlayamamıştım. Sonra 2 kazanma serisinin üstüne gelen 1 beraberlik ile rank atladım. Bu oyunu anlamak cidden çok zor.

sen sadece dust 2 oynamışsın dust 2 de rank atlamanın ne kadar zor olduğunu herkez bilir dust 2 de 25 win train mapinde 10 win e eşittir artı olarak rankı düşük kişilerle duo giriyosan da rank atlaman zorlaşır rankı senden yüksek olan kişilerle beraber maç gir ve sadece dust 2 değil bütün mapler de maç at bir haftada rank atlarsın

7 oyun zafer aldım ve 30 kill civarı adam vurmuşluğum var çoğunda, en son 1 maç kaybettim ve rütbe düşürdü. Ondan sonra gel de ağzını bozma. Kartala çıkma aşamasında oldu bu olay.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…