CS:GO Rankta Sıkışmak

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler. CS:GO Smurf kasıyorum. Rankım MG2. Dünden beri yaklaşık 25 winstreak yaptım (2 beraberlik var) en az 20 kill almama rağmen hala MG2'yim :D MGE'den düşmüştüm. Takımıma hile gelmesi sonrası (1maç silindi) MG2 düşmüştüm. Şİmdi tekrar yükselemiyorum :D Oyun kafayı yedi iyce :D

cs.png

Farklı haritalar oynamayı dene. Oyunun rank sistemi çok saçma. Keşke LOL'deki gibi lp sistemi getirseler. 6 maç üst üste kazanıyorum ama 2 maç kaybedince direkt rank düşürüyor

Oynadığınız takım arkadaşlarınızın rütbeleri sizden düşükse bu bir etken olabilir ancak 25 winstreak'te rütbe atlayamamak gerçekten çok saçma. Bi baktınız sonraki 2 maçta 2 rütbe atlattı belli olmaz gaben'ın işleri :D N4'ten MGE'ye 2 haftada çıkmıştım toplam 40-45 maç sürmüştü. MGE'den Supreme'e 5 Günde çıktım :) Ek olarak sadece dust2 de takılı kalmayın. Bir hurafeye göre Dust2 daha az elo veriyormuş bence aşırı fark olmasa da bir fark var.

sen sadece dust 2 oynamışsın dust 2 de rank atlamanın ne kadar zor olduğunu herkez bilir dust 2 de 25 win train mapinde 10 win e eşittir artı olarak rankı düşük kişilerle duo giriyosan da rank atlaman zorlaşır rankı senden yüksek olan kişilerle beraber maç gir ve sadece dust 2 değil bütün mapler de maç at bir haftada rank atlarsın
Kanka diğer haritalarsa sıkıntı yok biliyorum. Ama takımım olmadıgı için diğer insanalra güvenemiyprum. En son infernoyu çok iyi oynuyorum diyen bi takımla girdim (4pre) adamlar en yukarı 15 kill aldı 30 kille taşıdım ama yinede kaybettik. Güvenemiyorum kısacası.

Ben de smurf yapıyordum üst üste sayamadığım kadar win alıp hepsinde iyi oynamama rağmen silver 2 de kaldı kime anlatsam inanmıyor hesabı bir arkadaşıma verdim o da yükseltemedi rütbeyi sanırım benim hesap buglandı aynısı sende de olmuş olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı