CS:GO recoil ve bobcycle ayarı nasıl olmalı?

Gezegenn5

Yoctopat
Viewmodel_recoil 1 mi olmalı yoksa 0 mı? Bende bu ayar 1'miş ama 0 da yapılıyormuş bir videoda gördüm. Tam farkını anlamadım ama. Hangisini yapmak daha mantıklı? E-sporcular bu ayarda hangisini tercih ediyor?

Ya da bu ayar şöyle mi doğru mu anladım? Bunu 0 yaparsak silah sarsılmayacak ama silah sarsılmamasına rağmen bodoslama tararsak mermiler yine ayar 1'de olduğu gibi rastgele sağa sola uçacak galiba doğru mu? Bu durumda 0 yapmak gereksiz mi?

2. sorum cl_bobcycle ayarı bende "0.98" diye kayıtlıymış. Bunu 2 yapmaya gerek var mı? E-sporcular bunu 0.98 mi oynuyor yoksa 2 mi? Hangisini yapmak daha mantıklı?

Recoili 0 yapman sana kalmış. Bazılarını silahın çok haraket etmesi rahatsız ediyor o yüzden aşağı çekiyor ayarı ama 0 yaptığında silah png fotoğraf gibi hiss ettiriyor ama bu yüzden recoil ayarını 0.5-0.1 arası falan yapmak iyi. Mermilerde aynı gidicek farklılık olmuyor.
cl_bobcycle'nin ne olduğunu bilmiyorum ama.

Dediğiniz gibi oluyor. Ben sarsılmama ile oynuyorum diğer türlü çok rahatsız ediyor beni.

açıkçası E-Sporcuların yaptığı şeyleri yapmak bana saçma geliyor. Nasıl rahatsan öyle oyna.

Son düzenleme:
viewmodel_recoil 1 daha iyiymiş. Öbür türlü silah duruyor ve mermi havaya uçuyor rastgele tarayınca, hoşlanmadım :D

cl_bobcycle "0.98"'di, 2 yaptım ama bir fark göremedim. Bilen yok mu bunu acaba? Bir fark gözlemleyemedim bu yüzden 0.98'de bırakacağım.

viewmodel_recoil 1 daha iyiymiş. Öbür türlü silah duruyor ve mermi havaya uçuyor rastgele tarayınca, hoşlanmadım :D

cl_bobcycle "0.98"'di, 2 yaptım ama bir fark göremedim. Bilen yok mu bunu acaba? Bir fark gözlemleyemedim bu yüzden 0.98'de bırakacağım.
Hocam steam atölyesine gidin csgo map atölyesinden " crashz config generator" yazın. Map girip istediğiniz gibi hud ayarı yapa bilirsiniz. Ve artı olarak hoşunuza giden bir oyuncunun configini götüre bilirsiniz böylesi daha rahat.

Geri
Yukarı