CS:GO Rekabetçi İçin Arkadaş

Sizofree

Hectopat
Selamlar, kuzenimin hesabını aldım. Hesap gümüş 1. Dünden beri oynuyorum. Maçlarda ne kadar iyi oynasam da takım destekçi olmayınca olmuyor. Bundan dolayı düşük kümeli olan bir arkadaş arıyorum.

Silver 1 rütbesindesin yenildiğin bir maçtaki karşı takımdan düzgün oynayan oyuncuları eklemeni öneririm. Tek başına silver'dan çıkabilirsin zaten o zamana kadar oyundan baya insanla tanışmış olursun.

Beraber oynamak isteyen silver 1 bulabileceğini zannetmiyorum ama inşallah bulursun :)

Ben gümüş 5'tim en son. Sonra ne oldu bilmiyorum bayağı bir süredir girmediğim için. İstersen girebiliriz ama. steamcommunity.com/id/knkbenzek

Bayadır girmiyordum foruma kusra bakmayın. Yavaş yavaş oyundan arkadaş edinmeye başladım. Sizin dediğiniz gibi oyunda iyi oynayanları ekliyorum. 22-23 maçın 17-18 win var. En son 8 maç win hala gümüş 2'ye atmadı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı