CS:GO hileciler nasıl oynuyor?

Mevlana hilesidir ismi. Genel olarak 3 camera ile görüş sağlar. Ama asıl otomatik vuruşları sağlayan yüzdelik oranları ile ayarlanan aimbot hilesidir. Bunun sayesinde otomatik mevlana hilesi ile birlikte 3 kameradan hedefe atış sağlar. OverWatch'da fark edilen en kolay hiledir. Genel olarak mevlana hilesi açmaz ve aimbot yüzdeliğini belli oranda ayarlar isen ve ne kadar profesyonel olursan ol wallhack açmaz isen yakalanma oranın ciddi seviyede düşer. Onun dışında Vacban taramasından geçebilen bir hile ise çok fazla problem olmaz. Bu yüzden bu tür insanlar her ne kadar kanser oyuncu tabirinde olmasa bile genede kendi el emeği dışında hile ile kendilerini tatmin etmek veya Steam'dan başarı almaktan başka gayri amaçları olduğunu düşünmüyorum. Söylediğim yönteme bildiğim kadarı ile LegalHack denir.

Herkes kendi kafasına göre konuşuyor ya ona gülüyorum :). Herkes farklı bi hikaye anlatmış.

Öncelikle ben hile sektöründeyim. Kendi hilemi satıyorum. Güzel bir linçleyeceksiniz :). Ama düşündüğünüz gibi değil. HvH sunucularında oynanması için kodluyorum. (hvh= hacker vs hacker, hile karşı hile)

4 tane ana tür var.
- Legit Cheating
- Rage Cheating
- Closet Cheating
- Semi raging

Legit cheatde genelde aim açılır veya sadece wh.

Rage ise Türklerin bildiği "mevlana" hilesi. Antiaim denir o yere bakma hilesine veya dönmesine, sunucuya sahte paket gönderip sanki yere bakıyormuşsunuz gibi gösterilir ama kullanıcı normal görür yani yere bakmaz. Benim hilemde mesela bir tuşa kısayol atıyorsunuz ona basıldığında üçüncü kişi görünümüne geçiyor. Bir de aim bot var, siz hiç bir şey yapmıyorsunuz, hile kendisi vuruyor. HvH de ise durumlar farklı, karşıdaki kişi de sahte konum gönderdiği için "resolve" yani çözmeniz gerekiyor.

Closet ise öyle göstermezsiniz ki hileyle oynamayın daha iyi.

Semi rage ise trigger fullersiniz ve wh ama çok açmazsınız, karşı tarafın hile olup olmadığını anlamak için güzel bir yöntem.

Bu arada benim hilem ücretli ve ek gelir yapıyorum. Kendim hile kullanmıyorum, sadece hvh sunucularında oynuyorum.

Her hangi bir sorunuz varsa buyurun sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı