CS:GO Rekabetçi PING Sorunu

BayramS

Kilopat
Daha fazla  
Türk serverlerinde oynarken hiçbir sıkıntı olmuyor. PING genellikle 30-50 arası fakat rekabetçi girmek istediğimde PING'im 300'ü buluyor. Ayrıca girdiğimde sürekli sabit oluyor. 295-305 arası oluyor.

Aynı sorun bende de vardı en azından 100-90 arası oynuyorum ama arada bazen 400'e çıktığı oluyor. Buradan siteye gir. Direk karşına download çıkıyor tıkla, rar dosyası iniyor. İçini aç "Matchmaking Server" çıkacak onu masaüstüne at, ve aç.

Karşına bir sürü server gelecek altlarında pingleri yazıyor, en düşük pingi olanı seç ve alttaki "apply" butonuna tıkla. Kapatma, arka planda açık dursun CS:GO'ya gir ve maçını oyna. Oyundan çıktıktan sonra alttaki "Reset" butonuna tıkla sonra da programı kapat.

Bunu CS:GO'ya girerken yaparsan pingin düştüğünü göreceksin.

NOT
: Eğer serverlerin pingi yüksek geldiyse altta dönen bir ok simgesi var (yenile) tıklarsan pinglerin değerlerinin oynama yaptığını göreceksin.

mm_dedicated_search_maxping 80 konsola bu kodu yazarsanız sizi 80pingden yukarı almyacağınız bir servere bağlar. Tabi oyunu bulma süresi de 2-3 dakikaya çıkabilir. 80i örnek olarak yazdım, isteğine göre düzenleyebilirsin.

mm_dedicated_search_maxping 80 konsola bu kodu yazarsanız sizi 80pingden yukarı almyacağınız bir servere bağlar. Tabi oyunu bulma süresi de 2-3 dakikaya çıkabilir. 80i örnek olarak yazdım, isteğine göre düzenleyebilirsin.
Sanırım 20 yazarsak günün sonuna kadar beklemeliyiz ;).

Teşekkürler, sorunun çözümünü bulmuştum fakat yazamadım. Emin Safa arkadaşımızın dediği programı kullandım cidden işe yaradı.

Aynı sorun bende de vardı en azından 100-90 arası oynuyorum ama arada bazen 400'e çıktığı oluyor. Buradan siteye gir. Direk karşına download çıkıyor tıkla, rar dosyası iniyor. İçini aç "Matchmaking Server" çıkacak onu masaüstüne at, ve aç.

Karşına bir sürü server gelecek altlarında pingleri yazıyor, en düşük pingi olanı seç ve alttaki "apply" butonuna tıkla. Kapatma, arka planda açık dursun CS:GO'ya gir ve maçını oyna. Oyundan çıktıktan sonra alttaki "Reset" butonuna tıkla sonra da programı kapat.

Bunu CS:GO'ya girerken yaparsan pingin düştüğünü göreceksin.

NOT: Eğer serverlerin pingi yüksek geldiyse altta dönen bir ok simgesi var (yenile) tıklarsan pinglerin değerlerinin oynama yaptığını göreceksin.
Hiçbirinin pingi yazmıyor programda ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı