CS:GO rekabetçide karşı tarafın rütbeleri çok yüksek

Hocam ben mi çöpüm anlamadım yani. Hani benim yetenek grubumda olsalar her maç feedlemem ki? En azından çöp rakipler gelir yine. Adamlar antrenmanda bile takır takır harcıyorlar.

Hocam yaptım da adamların refleksleri ilah olmuş onlara nasıl yetişeyim? Valorant giriyorum, onda bir sorun yok, CS:GO'da gelen geçen beni kesiyor.
CS'nin rank sistemi çöp biraz. O yüzden olabilir. Silver 5 olan arkadaşım DMG'leri alıyor. Çöp değilsinizdir ama onlar sizden bir tık daha iyi olabilir. Siz çalışırsanız onları da alırsınız.

O rütbeler önemsizdir, önemli olan 10 maç attıktan sonra karşına gelecek olan rütbelerdir.

Hocam 10 maç kazanmamı istiyor, ben bunlara karşı nasıl kazanayım? Gelen geçen kafamı delik deşik ediyor.
CS'nin rank sistemi çöp biraz. O yüzden olabilir. Silver 5 olan arkadaşım DMG'leri alıyor. Çöp değilsinizdir ama onlar sizden bir tık daha iyi olabilir. Siz çalışırsanız onları da alırsınız.

Hocam geçen gün kuzenim yeni PC almıştı onlara gittik, takır takır adam harcıyorum. Kendi hesabıma giriyorum takır takır harcanıyorum. Anlamadım bu işi. :(

Ranklar oyun bitince isimlerin sağında görünür, bunlar oyunu oynadıkça gelen exp levellarının simgeleri, level atlayınca genelde silah skinleri, grafitiler vs. geliyor yani bir nevi drop sistemi diyebiliriz. Ayrıca belirli bir seviyeden sonra sıfırlanıyor o simgeler zaten, yani yetenek ile alakası yok, oynadıkça zaten exp geliyor her türlü. Eğer ilk 10 maçını oynuyorsan, yeni hesaplara karşı oynuyorsun demektir ve oyun 2012'de çıktığı için bu oyuna "gerçekten" yeni başlayan neredeyse yok gibi bir şey. Büyük ihtimal ikinci, üçüncü belki de onuncu yan hesabında oynayan insanlara denk geliyorsun, yani sen gerçekten yeni başladıysan bile karşındaki yeni hesaplarda oynayan insanlar yıllardır oynuyordur büyük ihtimalle. En iyisi topluluk sunucularında alıştırma yapmak ve aim'inin oturduğunu hissettiğinde ranked oyun girmek. Zaten belirli bir rank'a yerleştiğinde o zaman kendi yeteneğine yakın oyuncular gelmeye başlayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı