CS:GO rekabetçide karşı tarafın rütbeleri çok yüksek

DDLAO

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Şehinşah Konseri
Daha fazla  
Merhaba hocalarım. Bende sadakat rozetli hesap var. Daha önce neredeyse hiç oynamadığım için er rütbe 2'yim. Ama rakiplere bakın. Benim bu sorunu gidermek için ne yapmam lazım? Alayı global olacak, rekabetçide bana geliyorlar. Her oyun aynı. Ben de diyorum niye arkadaşlarımın PC'sinde birinciyim, benim hesapta feedliyorum. Bunun çözümü var mıdır arkadaşlar?

16153891578735946152269059851012.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Seviye rütbesi ile yetenek rübtesi çok ayrı şeydir. Yetenek rütbesi Silver - Global Elite rankı aralığındandır. Seviye rütbesi ise oynayınca XP kazanınca artan şeydir. Onlar seninle aynı rütbededir. Ya hile ya da smurflerdir.

Hocam hile veya smurf olduklarını sanmıyorum. Hepsinin 5 yıl rozetleri var. Adamlar çok iyi oynuyor. Ama arkadaşlarımın hesaplarında adam bırakmıyorum. Neden böyle? Bir de rütbeler nerede görünüyor?

Hocam bunlar TP ile kasılan rütbeler. Size hiçbir zararı yok. Sizin yetenek grubunuzdaki adamlar gelir size.

Hocam ben mi çöpüm anlamadım yani. Hani benim yetenek grubumda olsalar her maç feedlemem ki? En azından çöp rakipler gelir yine. Adamlar antrenmanda bile takır takır harcıyorlar.
Aynı rank ile eşleşiyorsundur mutlaka smurf gelebilir maçlara ama tavsiyem aim botz ile antrenman yapman.

Hocam yaptım da adamların refleksleri ilah olmuş onlara nasıl yetişeyim? Valorant giriyorum, onda bir sorun yok, CS:GO'da gelen geçen beni kesiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı