CS:GO RMR 2020 kapsülleri kaldırıldı!

@caliskan0224 Valla ne cevap vereceğimi bilemedim hocam, dediğin her şeyde haklısın. Geçen sene Mart'tan beri hiçbir şey tahmin edilemiyor Steam piyasasında. Ben de al-sat işleri ile uğraşıyordum, ama sırf şu %15 Steam komisyonu yüzünden saldım o işleri. Artık biraz analiz yapıp alıyorum, uzun vade bekletiyorum eşyaları. Şu Stockholm stickerlarından daha umutluyum, yüklü miktarda depolamayı düşünüyorum kapsüllerinden. Artık o gün geldiğinde bakacağım.

@caliskan0224 Valla ne cevap vereceğimi bilemedim hocam, dediğin her şeyde haklısın. Geçen sene Mart'tan beri hiçbir şey tahmin edilemiyor Steam piyasasında. Ben de al-sat işleri ile uğraşıyordum, ama sırf şu %15 Steam komisyonu yüzünden saldım o işleri. Artık biraz analiz yapıp alıyorum, uzun vade bekletiyorum eşyaları. Şu Stockholm stickerlarından daha umutluyum, yüklü miktarda depolamayı düşünüyorum kapsüllerinden. Artık o gün geldiğinde bakacağım.
Komisyon belimizi büküyor evet. : ))) zamanla görücez artık ne olacak, neye yatırım yapıcaz vs.. :)

Söylemeyi unuttum, ama kabul edersen inan mutlu olurum. Gruptan ziyade sohbet odası tercih ediyorum çünki anlık olarak iletişim kurabilmek adına. Çünki bizim işimiz kısa sohbet ile fikir alışverişi : ) Steam Community :: Group :: Yatırım Üzerine sohbet odasına gelmen şahsen beni mutlu eder. Fikirlerine ihtiyacımız olabilir sohbetinede elbette :)

Geri
Yukarı