CS:GO RMR 2020 kapsülleri kaldırıldı!

Yaklaşık 20 saat öncesinde tahminde bulunmuştum. :)

Dosya Ekleri

• EDF2BE65-9F11-452C-804C-93BBA5F2E458.jpeg
    EDF2BE65-9F11-452C-804C-93BBA5F2E458.jpeg
    35,3 KB · Görüntüleme: 160
Hızlı artıyor. 1 saat önce 3.13 olan kapsül 3.21 şu an.
Ben küçük bir yatırımcıyım. Kapsüle yatırım yapmadım. Peki ne yaptım? Birkaç gündür Faze çıkartması alıp satıyordum (0.26 - 0.29 civarlarından.) Birkaç gündür bir durgunluk fark ettim ve oyun içerisindede çıkartmalarda sorun, siyah ekran hatasını görünce dedim ki Steam kapsülleri kaldırıcak. ( bu tahminimide kendi aramızda oluşturduğumuz yatırım üzerine grubumuzun sohnet odasında arkadaşlarımla paylaştım.) 20 saat kadar sonra kapsüller satıştan kaldırıldı. Dün gece ise faze çıkartması 0.29 bandından 0.38 lere yükselince bende 935 adet North çıkartması daha düşük fiyatlı ve tane başı bana daha çok kâr ettireceği için North çıkartması siparişi verdim. Bazıları ise 0.18 bazıları 0.19 dan gelmeye başladı. Tane başı 10 kuruş kâr etsem 93 Lira kâr ve ben gibi 3-5 kuruş kâr kârdır diyen biri için güzel rakam 93 Lira 2 günde. : )) Tabi Envarterimdeki Depo birimimdeki çıkartmaları satmıyorum ve 1.5 yıldır 3-5 kuruş ile 18 TL başladığım al sat tan 700 TL leri gördüm. Sürüm den kazanç sağlıyorum kısaca! :) Kazançlarınız bol olsun.

@caliskan0224 Yapıyorsun bu sporu başkan. Bende de 2 tane Virtus Pro altın, 2 tane de Heroic altın var, 80-90 kapsülden çıkardım hepsini. Virtus Pro olan geçmişte en fazla 452 TL görmüş, Heroic olan da 195 TL. Kapsüller de kalktı oyun içinden. Bakalım ne olacak fiyatları.

@caliskan0224 Yapıyorsun bu sporu başkan. Bende de 2 tane Virtus Pro altın, 2 tane de Heroic altın var, 80-90 kapsülden çıkardım hepsini. Virtus Pro olan geçmişte en fazla 452 TL görmüş, Heroic olan da 195 TL. Kapsüller de kalktı oyun içinden. Bakalım ne olacak fiyatları.
Bilgili olduğunu düşündüğüm için pek birşey diyemem sana ama bence RMR ismi ile ilk kapsül ve çıkartma özelliğine sahip olduğundan zamanla çok değerlenicek diye düşünüyorum. :))

Bilgili olduğunu düşündüğüm için pek birşey diyemem sana ama bence RMR ismi ile ilk kapsül ve çıkartma özelliğine sahip olduğundan zamanla çok değerlenicek diye düşünüyorum. :))

Bende öyle düşünüyorum. Ama önümüzde PGL Major Stockholm 2021 var 23 Ekim'de. O majorun stickerları RMR stickerlarını olumsuz etkileyebilir gibime geliyor bir süreliğine.

Bende öyle düşünüyorum. Ama önümüzde PGL Major Stockholm 2021 var 23 Ekim'de. O majorun stickerları RMR stickerlarını olumsuz etkileyebilir gibime geliyor bir süreliğine.
En uygun zamanda satıp tekrar alt fiyattan yeni sipariş için çok iyi bir zaman bence ;)
Neden böyle düşünüyorum al-sat mantığında olduğum için. :)) Birde şöyle bir durum var hatta 2 durum.

1.si Kasa fiyatları hâlâ daha yeterince gerilemedi. Gamma2 1.15 lerden - Gölge 1.15 lerden - Clutch 0.80 lerden - Ufuk 0.27 lerden - Prizma2 0.17 lerden yükseldi ve hala alt taban fiyatında değiller. Steam Operasyon öğelerini ve Sticker ile kapsüllerin fiyarlarını kontrol altına aldı. Peki kasalar için nasıl bir adım gelicek?

2. Si ise Pandemi girdiğinden beri Steam in adımlarını ihtimal bile edemiyoruz. (Steam zaten açıklama yapmıyor, öngörülemezdi ama yine iyi kötü tahmin edebiliyorduk) Mesela: Operasyonu dedikleri tarihte bitirmemesi, Kapsüllerin satış süresi olağan süresinden fazla sürmesi gibi. Sürpriz içinde sürpriz yapıyor.

Ufak bir not: Prizma kasasını 0.15 den 3 bin adet almıştım. 0.38 civarlarına falan sattım. Yaklaşık 3-4 ay Prizma kasası ile uğraştım bilen arkadaşlarım var. Rare olma ihtimali vardı neden? Çünki aşırı fazla dağıttılar. Steam in Amacı ise; Herkez CS20 - Gamma2 - Clutch - Spektrum2- Gölge kasalarının rare olacağını düşündü. Steam ise her zamanki Sürpriz ile Prizma rare yaptı. :))) Tahmin ettim ama emin olamadım..

Şuan birşeyleri tahmin etmek çok zor.
70 meydan okuyanlar 350 tane de efsanelerden aldım. Bilsem hepsini efsaneler alırdım.
Oda değerlenicek bence lakin sabır. : ))

En uygun zamanda satıp tekrar alt fiyattan yeni sipariş için çok iyi bir zaman bence ;)
neden böyle düşünüyorum al-sat mantığında olduğum için. :)) bir de şöyle bir durum var hatta 2 durum.

1.si kasa fiyatları hâlâ daha yeterince gerilemedi. Gamma2 1.15'lerden - gölge 1.15'lerden - Clutch 0.80'lerden - ufuk 0.27'lerden - prizma2 0.17'lerden yükseldi ve hala alt taban fiyatında değiller. Steam operasyon öğelerini ve sticker ile kapsüllerin fiyarlarını kontrol altına aldı. Peki kasalar için nasıl bir adım gelecek?

2. si ise pandemi girdiğinden beri Steam'in adımlarını ihtimal bile edemiyoruz. (Steam zaten açıklama yapmıyor, öngörülemezdi ama yine iyi kötü tahmin edebiliyorduk) mesela: Operasyonu dedikleri tarihte bitirmemesi, kapsüllerin satış süresi olağan süresinden fazla sürmesi gibi. Sürpriz içinde sürpriz yapıyor.

Ufak bir not: Prizma kasasını 0.15'den 3 bin adet almıştım. 0.38 civarlarına falan sattım. Yaklaşık 3-4 ay prizma kasası ile uğraştım bilen arkadaşlarım var. Rare olma ihtimali vardı neden? Çünkü aşırı fazla dağıttılar. Steam'in amacı ise; herkes CS20 - gamma2 - Clutch - spektrum2- gölge kasalarının rare olacağını düşündü. Steam ise her zamanki sürpriz ile prizma rare yaptı. :))) tahmin ettim ama emin olamadım.

Şu an bir şeyleri tahmin etmek çok zor.

Oda değerlenecek bence lakin sabır: ))

Tahmini ne zaman 8 civarı olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı