CS:GO Rozet alma

Rozetleri satın alamazsınız. Broşları satın alabilirsiniz ancak. Hizmet madalyalarını almak için 40 seviyeye gelince alabilirsiniz. 5 ve 10 yıllık jetonları alabilmek için Steam hesabınızda en az bir CS serisinden oyun olması lazım. Sadakat rozeti almak için CS:GO'yu danger zone güncellemesinden önce CS:GO'yu sahip olmanız gerekmektedir. Artık alamazsınız yani. Detaylı bilgi için:

Son düzenleme:
Steam hesabın 5 ve 10 yıl önce açıldıysa 5 yıl ve 10 yıl rozeti alabiliyorsun. Benim hesabım 16 yıllık olduğu için ikisine de sahibim.

Hizmet madalyaları 40 Level'e ulaştığınızda alıyorsunuz.
5 Yıllık jetonu almak için herhangi bir CS oyununa 5 yıl sahip olmalısınız.
Broşları topluluk pazarından satın alabiliyorsunuz.
Steam hesabın 5 ve 10 yıl önce açıldıysa 5 yıl ve 10 yıl rozeti alabiliyorsun. Benim hesabım 16 yıllık olduğu için ikisine de sahibim.

Steam hizmet süresine göre vermiyor. Herhangi bir CS oyununa sahip olman yeter.

Satın alamazsınız fakat ücretsiz olanlar var örneğin hizmet madalyası. Her 40 Level'de bir rengi değişik yılına göre bir madalya geliyor. Eğer eski bir oyuncu iseniz hizmet madalyasını bedavaya alabilirdiniz. Onun dışında parçalanmış ağ ve hidra rozeti var pazardan satın alabilirsiniz. Diğer 2019, 2018 vb. rozetleri maalesef satın alamazsınız. Bir de arkadaşların dediği gibi 5 yıl ve 10 yıl jetonu var bunları almak için herhangi bir Counter-Strike oyununa sahip olman gerek örneğin Half-Life, CS: Source gibi.

Hizmet madalyaları 40 Level'e ulaştığınızda alıyorsunuz.
5 Yıllık jetonu almak için herhangi bir CS oyununa 5 yıl sahip olmalısınız.
Broşları topluluk pazarından satın alabiliyorsunuz.

Steam hizmet süresine göre vermiyor. Herhangi bir CS oyununa sahip olman yeter.
Adam zaten CSGO oynuyor. Anlayacağını düşünmüştüm :)
Yani bir cs oyununun 5 ya da 10 yıl ekli olması gerekiyor.

40 Level olunca yeşil renkle madalya alın yazısı çıkar alınca 1 seviyeye düşersin yeniden 1 yıl için de 2 kere alırsan yeşil 3 kere alırsan mavi 4 kere alırsan mor renk olur.

Geri
Yukarı