CS:GO rütbe eşleştirmesi adil değil

eroli

Centipat
Merhaba. CS:GO oyunundaki Rekabetçi Ara özelligini açıyorum ve benim rankım nova 4 olmasına rağmen supreme altı adam göremiyorum. Biraz oynayayım, geçer dedim, geçmiyor. Ne yapacağımı bilemedim doğrusu.

CS GO da ki rank sistemi kadar saçma bir rank sistemine sahip bir oyun görmedim neye göre rank atladığın belli değil saçma sapan ranka sahip kişilerin gelmesi nice sorunları...Şöyle söyleyim oyunu 6 sene önce alıp Master Guardian a kapı dayamışken bazı sebeplerden bırakıp daha yeni tekrar başladım sonra ne mi oldu üst üste 4. ya da 5. galibiyet hep 1.cilik en çok EDO sahip ben ve en son 120 puan 10 EDO ile 5.zaferim de rank atlatmadı şaka gibi ben de tekrar bırakmaya karar verdim :)

Artı -1 Eksi
Eşleştirme kişisel değil takım ortalamasına göre yapılıyor. Yani senin takım full N4 olabilir. Rakipte 1 supreme 4 silver varsa ortalamanız aynı olabilir. Bu durumda eşleşmeniz gayet normal. Sizin ortalamanız N4 iken rakip ortalamasının Supreme gelme olasılığı yok.

Şu oyunu hala nasıl oynuyorsunuz? Üst üste 3 Win 4 Win'de hala 1 gün ban atıyorlar mı? :D.

O sadece ilk başladığında 10Win'in için geçerli. 2 Win'de 1 24 saat bekleme süresi veriyor. Onun haricinde bekleme süresi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı