CS:GO rütbe eşleştirmesi adil değil

eroli

Centipat
Merhaba. CS:GO oyunundaki Rekabetçi Ara özelligini açıyorum ve benim rankım nova 4 olmasına rağmen supreme altı adam göremiyorum. Biraz oynayayım, geçer dedim, geçmiyor. Ne yapacağımı bilemedim doğrusu.

Ben GN2'yim, arama kısmında Global'den Güzide'ye kadar olan aralıkta arayanlar gösteriyor, çok nadir olsa da keleş geldiği oluyor. Yani normal bi'şey.

İlk 3 rekabetçi maç kazandığınızda geçerli. Bu da gayet mantıklı bir sebebe dayanıyor. Oyunu yeni almış bir hileciyseniz size bir nevi ban süresi veriyor. Bu şekilde hilecilerle normal oyuncuların karışmaması amaçlanıyor.

Gayet de adil. "Kolsuz" olabilir misiniz? Rus'larla Dmg'ye kadar çıktım. Silver Elite rankından başlamıştım. 130 küsur tane maçım var sadece. Aim botz girmeden Dm'de kafa patlatmadan keleş olmaya çalışırsanız olamazsınız bir de üstüne "ruskilere" suç atarsınız 😁. Çıkan adam nasıl çıkıyor?

Arkadaşın kolsuz olması ya da olmaması, Rus'lardan kaybetmediği anlamına gelmiyor. Tabii ki Silver'dan tek başına çıkamamak birazcık garip ama bende de oluyordu eskiden :). Şu anda da oluyor ama çok takmıyorum artık :).

Yeni konular

Geri
Yukarı